Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tegyek ha pesszimista...

Vanika129 kérdése:

Mit tegyek ha pesszimista emberekkkel kel élnem?

Figyelt kérdés
Eleve optimista embernek vallom magam,a rossz dolgokban is megtalalom a jot,de a családomban csak idegesitő pesszimista emberek vannak,értem ezalatt a legjobban az anyósomat,kijövök vele meg minden,nincs ugy gond vele,csak a dolgokhoz a hozzáállása megy az agyamra,Olyan idegesítő tud lenni ammikor nap mint nap azt hallom,hogy "ugy se lesz jó" ugy se sikerül" ugy se...meg ugyse.de nem szólhatok neki hogy állitsa le magát,mert akkor én leszek a szar mert mertem szólni,az egész felfogása ilyen és nem tudom ezt kezelni ,mert én nem ilyen vagyok.ha esik az eső egész nap ,annak is tudok örülni,ha fuj aszél annak is örülök,mindenben megpóbálom a jót észrevenni,mert jó érzéssel töltenek el.és akkor jönnek az ilyen emberek és teljesen lelomboznak,eleinte volt erőm nem odafigyelni,de már nem tudom ezt csinálni.
2011. máj. 11. 20:34
1 2
 1/14 skarma ***** válasza:
64%

Legyél továbbra is pozitív: örülj hogy van anyósod!

Na, jó, csak vicceltem... őszintén mondd meg neki, hogy téged zavar ez. Mutasd meg neki a Vonzás törvényét. Ha más nem sikerül, kerüld el, amennyire lehet.

2011. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ ,de sajnos nincs rá lehetőségem hogy elkerüljem,ne dolgozok és egész nap vele kell lennem :(
2011. máj. 11. 20:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Légy legalább te optimista ! Fel a fejjel.
2011. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a szüleim is ilyenek, mindenre azt mondják, hogy úgyse. úgyhogy mondhatni engem így neveltek. meg is látszik rajtam. bármibe belefogok, úgyse fogom megcsinálni, minek új szemüveg, úgyis ráülök. mostanában kezdett el nagyon zavarni, és mindig rájukszólok, hogy miért kell elvenni a kedvemet? ilyenkor viszakozni kezdenek. neá tudom anyóssal beválna ez. mondogasd neki, hogy nagyon borúsan nézi a világot, és ez rossz hatással van rád.. ne hagyd hogy elhatalmasodjon, mert nekem ettől a dumától már szinte semmi életkedvem
2011. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Choa Kok Sui: Telepatikus önvédelem


Amúgy meg, apró kedvességekkel, gfigyelmességekkel próbálj az ilyen emberek arcára mosolyt csalni! (pl. tegyél a monitorja, tv-képernyőjére egy mosolygós majmos képet valami vicces szöveggel

2011. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rájuk, maradj derűs és optimista, hagyd teljesen figyelmen kívül a borongós dumáikat, mintha meg se hallanád. Hátha így kicsit megfertőzöd a környezeted. De ha nem, legalább irritálni fogja őket. :D A lényeg, hogy ne hagyd, hogy lehangoljanak!
2011. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha megtalálod módját éreztesd vele hogy ez téged zavar. nem pont arra gondoltam h mond el. csak elég ha utalsz rá.. még ha nem is egy észlény egy idő után csak ráérezXD;)
2011. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,örülök hogy vannak akik még színesen látják a világot,próbáltam kedveskedni anyosomnak ajándékokkal,most is egy tacskot kap tőlem mert már nagyon rég vágyik rá,de amikor lebeszeltem a kutyát telefonon alig vártam hogy elmondjam neki a jó hírt,hogy örüljön,mert szeretek örömet okozni másoknak,erre azt monta hogy már neki spaniel kell mert látott egyet a szomszédba,na ki érti ezt???nem veszi észre hogy a másik szívből adna valamit,és így bánt meg engem,és ez csak egy példa a nagyon sok közül.
2011. máj. 12. 10:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindenben latod a jot? Akkor lasd meg ebben is a jot!

Lasd meg a lecket, a fejlodes lehetoseget. Ha esik az eso, latod a jot, ha fuj a szel, latod a jot. Ha anyos panaszkodik, csak a rosszat latod. Nem lehet, hogy itt van a fejlodes/tanulas/novekedes (vagy a kutya?:) magva elasva?


Amikor valami kellemetlenseg jon az eletemben, akkor eloszor (mint ugy altalaban mindenki alapbol) elkezdek mergelodni. Aztan megallok egy pillanatra, es elgondolkodom. Halat adok az Istennek/Egnek/Univerzumnak/Krisnanak (kinek mi), hogy egy ujabb lecket adott. Egy ujabb lehetoseg az Elet nagy tantermeben, hogy tanlujak valamit, hogy jobb ember lehessek. Nem o miattuk, nem a kornyezetem, ismerosok miatt, hanem csakis magam miatt; hogy mikor reggel a tukorbe nezzek, szeles mosolyt csaljon az arcomra annak az embernek a latvanya, aki visszanez :)

2011. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
* tukorbe neZek
2011. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!