Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segithet az agykontroll ha...

Segithet az agykontroll ha pesszimista vagyok?

Figyelt kérdés
Ugy élem az életem hogy alap mottom "minden nap tegyél jót egy valakivel".Ez segit hogy a magam kilátástalan életét áthidaljam.Mindenkinek tudok segiteni ha tanácsra van szüksége,a barátaim egy kis szigetnek használnak ha panaszkodni akarnak.De ha a személyes problémáim nehézséget okoznak.Sokszor ugy érzem mintha azzal hogy másnak mindig teljes erőmmel segitek igy nincs erőm megoldani a sajátom.Én szeretem a barátaim és szivessen segitek jó érzés amikor valakit látok hogy célba ért.Ezért nekem is szükségem lenne erőre?Szerintetek segit ha az agykontrollt tanulmányozom?Nincs pénzem foglalkozásokra járni!
2011. márc. 30. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát először magadon segíts és aztán másokon. Nem kell mindenkinek a szemetes ládája légy. Mond azt , hogy bocs de most nekem is gondom van. Ha felmerül valami gondom, akkor azt kérdezem magamtól, ha Józsinak, Julcsinak ilyen gondja lenne, mit tanácsolnék és beugrik, hogy mit kell tennem. nem menj sehova fordíts több figyelmet magadra. Nem kell megvárni, hogy a probléma begyűrűzzön hozzád, menet közben próbálj korrigálni
2011. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Egyetértek az előzővel, plussz egy kicsit szidhatom is az agykontrollt, úgyis annyian dicsérik. Legyen már meg az ellenvélemény is. :) Kifejezetten káros tud lenni, nem egy, nem két ember került miatta pszichiátriára, gyógyszerezésbe, és olyan állapotba, ami többet nem javítható maradéktalanul. Honnan tudom? Van olyan ismerősöm, aki így járt, és van több közeli pszichiáter barátom. Van, akinek segít az agykontroll, egy darabig. Aztán fura dolgok kezdenek történni vele, de persze nem fogja bevallani, hogy mitől... Egyébként az agykontrollosok azt mondják, könyvből nem is lehet megtanulni, mindenképp kell a tanfolyam. Még jó, hogy az egy vagyonba kerül, legalább annyival is kevesebb komoly pszichés betegséggel küzdő ember van.

Mit tegyél helyette? Próbálj magadnak jó társaságot és kikapcsolódási lehetőséget találni, és rendszerességet az életedbe. Valamint Te is panaszkodj néha valakinek, teljesen normális emberi dolog, szükséges. Akit nagyon szeretsz, hallgasd meg, de ne legyél mindenki szemetese. Illetve jó módszer az "egyik fülemen be, másikon ki"...

Agykontrollos könyvek helyett meg olvass inkább olyanokat, amiket jó lélekbúvárok írtak. Hidd el, sokkal jobban jársz. Az épp aktuális bajodhoz tematikailag mindig találsz ilyet, könyvtárban is, megvenni sem kell. És olvass szépirodalmat is, az is felér egy jó pszichológiai könyvvel, ha jót választasz.

2011. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ajánlom Popper Péter belső utak könyve, vagy DVD-it Pl.

Popper Péter A négylábú asztal.


én is elvégeztem az agykontrollt, nem segít hidd el. A gödörből magadnak kell kimászni, de szembe is nézni azzal, hogy miért is vagy pesszimista.

Az ilyen típusú ember azért foglalkozik a más bajával, mert a magáéval nem mer szembe nézni. Írok e-mail-t nekem kipanaszkodhatod magadat

2011. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nem tudom miért de sajnos sejtettem hogy csodák nincsenek.Csak egy kicsit reménykedtem benne ha másképp fogom fel a problémáim akkor az segit.Valahogy ugy mint a mosoly ereje.Tudjátok amikor az ember mosolyog a boltba a kiszolgálora és akármilyen komor volt elötte vissza mosolyog.
2011. márc. 30. 13:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy segíthet!
2011. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves Második!

Hogyan lehet bedilizni az agykontrollba? Milyen okból kattannak be emiatt emberek?

Nincs tapasztalatom az agykontrollal, csak érdekelne.

Vagy írjak ki egy új kérdést?

2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Agykontrollnál kikötés, hogy csak egészséges idegzetű gyakorolhatja, mert bizony bekattanhat tőle a labilis gyenge idegzetű
2011. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt az agykontroll tanfolyam vezetők mindig elmondják.
2011. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És miért kattan be az, aki gyenge idegzetű?


Úgy értitek, hogy: az agykontrollban ugye el kell képzelni, amit szeretnél, és agykontrollal bevonzani, vagy hogy is mondjam, és amikor nem sikerül, akkor az ember annyira frusztrált lesz, hogy bekattan?

Vagy miért? Hülyén kérdezem tudom, de remélem értitek!


Semmit nem tudok az agykontrollról, úgy értve nincs saját tapasztalatom, csak érdekelne, hogy hogyan látják a módszert, akik nem totál elfogultak, hanem objektíven tudják nézni ezt a dolgot.

2011. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki beteg, alfa állapotból könnyen mély önhipnózisba kerül. Ezért veszélyes, mert onnan nem biztos, hogy ki tud jönni belőle.
2011. ápr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!