Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Erre, hogy lehetek képes?

Killgun kérdése:

Erre, hogy lehetek képes?

Figyelt kérdés
Hát...próbálom röviden leírni:Néha mikor pl leesne valami könnyebb tárgy és csak úgy ösztönből nyúlnék felé,de nem érem el,akkor a tárgy megáll még dőlő szögben.Nem tudom jó helyre írtam e ezt a kérdést,de nemigazán foglalkoztam eddig vele.Ahogy olvastam az itteni dolgokat kezdett el érdekelni bár kicsit szkeptikus vagyok :')
2011. máj. 8. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

ez érdekes. végig próbáltad már több100szor és úgy is mindig ugyan az a vége?

szkeptikusan nem is értem h an lehetsz sikeres.

2011. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti én sem fogom fel...úgy 1 hónapja vettem észre,de csak akkor működik ha ösztönből teszem,és kezdek egyre inkább hinni a dologban.Furcsa érzés az biztos.
2011. máj. 8. 17:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nemsemmi...Olvasgattam kicsit,próbálkoztam és 1 dolog sikerült.Psi ball(lehet rosszul írtam :'))és tényleg érzem a melegséget ott ahol lerakom.Elkezdek ezzel foglalkozni és meglátom mi lessz belőle :') érdekes az biztos.A többi ilyen "képességel "is megpróbálok foglalkozni :')
2011. máj. 8. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
én már kb 3 éve ezzel próbálok ,de aligha sikerrel:(
2011. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha bárkinek olyan bajai vannak mint az utolsó kommentelőnek annak ajánlom ezt az oldalt: [link]
2011. máj. 8. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, az emberek biztos, hogy nem egy weboldal miatt fogják ezt elsajátítani. Igaz, ha kicsit utánna olvasgatsz a dolgoknak ösztönözhet meg talán némi hitet is adhat. Viszont le is korlátozhat mert elvárásokhoz kötöd magad, még ha nem is tudatosan. Az ilyen dolgokat szinte mindenki máshogy tapasztalja meg, ezért azt a technikát kell megtalálnod ami számodra a legjobb, amiben hinni tudsz és nem azt amiben mások hisznek.:)
2011. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sztem csak bevoltál baszva azt képzelőtsz
2011. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti:Igen,az oldalról csak ihletet veszek...na meg hitet és kiseb magyarázatot :')
2011. máj. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!