Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetek képes felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek képes felejteni?

Figyelt kérdés
buta kérdésnek tűnik, tudom én is (úgyhogy aki csak szívatni akar, az ne is írjon). de mégis megkérdem... életem első szerelme, és nyáron dobott több mint egy év után. nem tudom elfelejteni azóta sem:( legfájóbb az egészben, hogy borzasztóan szeretett, ahogyan csak lehet, s eleinte talán jobban is, mint én ŐT (de hamar megszerettem). mesélhetnék még, de nem érdemes. a lényeg, hogy nagyon fáj minden és nem tudom magam túltenni ezen. van erre valami jó "trükk", ami tényleg használ?
2010. okt. 31. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
miért lett vége? az úgy kimaradt..
2010. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem az volt a trükköm az első szerelmem után, hogy úgy vettem mintha meghalt volna... hogy aki megmarad az már nem is ő... ő meghalt ahogy vége lett.. elbúcsúztam tőle magamban...lehet beteges de nekem bevált... a srácot a mai napig látom minden nap... de ő már nem az... ő nem az én Márkom...az enyém messze van... nem is létezik mint én.. remélem segítettem. kérlek ne nézz elmebetegnek.
2010. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ok, ez is egy verzió. de én emberként nagyon szeretem ezt a fiút, ő is hasonlóképpen engem. így nem lennék ugyanaz nélküle. szükségem van rá. de így nagyon nehéz a felejtés. ezért többszörösen nem tudom, hogyan tovább.

azért lett vége, mert elmúlt a szerelem az ő részéről. nincs ok, csak így alakult...:(

2010. okt. 31. 20:22
 4/6 anonim válasza:
nekem az segített hogy ahogyann végelett volt kapcsolatomnak már akkor este elmentem csavarogni ezt megismételtem 3 estén át a 3.-nál már volt egy lány akivel beszélgetni kezdtem hidd el segít felejteni egy másik leányzó. Legalábbis nekem 5 év után könyebb volt. Sok siker
2010. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vesd bele magad új dolgokba ha lefoglalod magad nincs időd rajta agyalni.
2010. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na nekem épp ez a problémám. szinte mindenhez Őt kötöm és nem tudok koncentrálni. még jobban kattog az agyam, mint általában a nőknek. habár tudom, ezt kéne tennem, hogy belefogok valamibe, lekötöm magam... csak úgy fájnak bizonyos dolgok, hogy hiába nem akarok szenvedni és igyekszem, nem megy...
2010. nov. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!