Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Bármire képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bármire képes lehetek ma.

Figyelt kérdés
Van az ex akit a rendőrség köröz, a barátnőm meg vissza vette msn-re ma láttam benéztem az msn-ébe szemét dolog tudom de muszáj volt ellenőrizni és lebukott.. ott a listán akit régen 2 hónapja letiltott és letörölt csávó azaz az ex! nagyon kiakadtam amit tett. mit tegyek??? zavart vagyok bátmire képes vagyok arra is hogy ma szakítok mérgemben.
2011. jún. 14. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
mert a nők a rosszfiúkért vannak oda, persze hogy titokban utána kajtat!
2011. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki, hogy turkáltál, ne szembesítsd, mert nem volt szép tőled.

Inkább találj ki valami más indokot, és dobd ki.

2011. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Add a rendőrök kezére az exet, így a nőd legalább megcsalni nem tud. (Vagy legalábbis vele nem. ^^)
2011. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
11:32 nek adok igazat:D:D
2011. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! :D
2011. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ugye? :D Bűnhődjön a férgese. :D :D
2011. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legjobb ha van valami jutalom ha miattad elkapják, akkor még a csajnak se lehet panasza mert hát egy kis ajándéknak örülnek.
2011. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de az, hogy felvette msn-re egyenlő azzal, hogy le is feküdt vele. Lehet segítséget kért tőle valamiben és azért vette vissza msn-re. Kérdezd meg tőle, hogy tartják e a kapcsolatot és ha letagadja akkor dobd ki...
2011. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért az elég vicces következtetés, hogy ha felvette msn-re akkor lefeküdt vele xD remélem csak vicc volt :D abból a szempontból tényleg gáz a helyzet, hogy ő most egy körözött bűnöző és amennyiben tudja, hogy merre van a végén még ő is megütheti a bokáját... Én a helyedben (persze nem kockáztatva semmit a csajjal) megpróbálnám kideríteni, hogy hol is van ez az ex és bejelenteni aztán tényleg ahogy előttem is írták nem lesz vele gond :)
2011. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!