Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Jelenthet-e ez valamit?

Jelenthet-e ez valamit?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok otthol az ilyen ezotérikus, agykontrollos dolgokban...:/


Az a helyzet, hogy kb. 2 hétig, minden nap, mindíg hajnal 02:14 és 02:16 között keltem. Akármikor feküdtem le, legyen az este 8 vagy éjjfél, akkor is...

Teljesen kipihenve ébredtem, mint aki 10 órát aludt. Persze nem is tudtam visszaaludni, csak forgolódtam... reggelre meg mint akit fejbevágtak.


A háziorvost is megkérdeztem, azt mondta hogy a vérnyomással lehet gond, ha legközelebb igy van, mérjem meg, de nem volt gond vele...teljesen normális...


Nem tulajdonitottam nagy szerepet ennek, de ma olvastam néhány dolgot ebben a témában, és van hogy ezek a számok jelenthetnek valamit...


Szóval, aki tud valamit, annak szívesen fogadom a válaszát, vagy kérdését :)


(Már szerencsére elmúlt ez a "dolog", kb. 1 hete normálisan fekszek és kelek, csak érdekel)


2011. máj. 1. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudom,de furcsa. Talán korán feküdtél le.Vagy egyszer felkeltél-az első alkalommal-sokáig maradtál fent,és a szervezeted megszokta,és másnap ezért keltél ugyanígy. Gondold csak el,pár nap alatt hozzászoksz ahhoz is ha egy másik országban-legyen Amerika-kell aludnod,mert ott az időeltérés miatt akkor van esze,mikor itt nappal és fordítva.Összegezve:szerintem az első ilyen alkalommal korábban feküdtél le,mint szoktál,és ezért aznap ekkor fölébredtél.Megszoktad,mivel aznap éjjel nem aludtál vissza,mert úgy érezted kipihent vagy,és nem voltál álmos.És ezentúl ekkor keltél,mindegy,mikor feküdtél le. Mintha Amerikában lennél,ahol akkor éppen nappal van,mikor aludni kéne,hozzászoktál. 16/L
2011. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cho-CoLatte ***** válasza:

nézz utánna hogy az életedben milyen jelentősége volt a 214, 216-os számoknak esetleg, (2+1+4) a 7-esnek, 8-asnak, 9-esnek:) attól függ pontosan mikor keltél:) vagy csinálhatsz belőle egy számsort ha emlékszel még:)

pl ha hétfőn 2:14-kor az 7, kedden 2:16-kor, az 9, stb akkor 798779 stb érted:) lehet dátummal kapcsolatban is, esetleg rendszám:) ami eszedbe jut:) ezt csak te tudhatod

2011. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!