Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha nem sikerült az ébredéskont...

Ha nem sikerült az ébredéskontroll meg a babcsíráztatás sem akkor hogyan növeljem a hitemet?

Figyelt kérdés
el vagyok keseredve egy picit..
2010. dec. 8. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ébredés nekem se sikerült, a babot nem próbáltam. Az emberek vizsgálata viszont iszonyú jól sikerült.

Még csak az első 2 napon vagy túl, vagy vége a tanf-nak?

Mert 2 nap alapján ne ítélj, lehet, hogy neked is máshoz van érzéked. A barátnőm pl. nagyon jól gyógyít.

2010. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

neeem..


már 3 éve h előszőr végeztem tanfolyamot, tavaly megint elmentem ,de csak nemrég próbálgattam az előbbi 2 módszert...


és nem tudom hogy hogyan higgyek jobban az agykontrollba,ezért tettem fel a kérdést

2010. dec. 8. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ébredéskontroll nekem sem sikerül, a babokkal én is sokat szenvedtem, mire rájöttem, hogy csináljam. Lemegyek a laboromba, és mesélek nekik. Kitalálok történeteket, és azóta egyre nagyobbak :) Próbálj ki más technikát, pl. kesztyűérzéstelenítést, vagy a szubjektív üzenést, azok is adnak sikerélményt. Vagy én még a Hétköznapi csodákból szoktam feltöltődni, azok adnak hitet.
2010. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

....igyekszem... de nehéz lesz a 0 alattról felfejlődnöm a sikeres ember felé, pedig én azon vagyok


eleinte túl nagyok voltak a vágyaim most meg a kicsiket sem érem el.:(

2010. dec. 8. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem éred el a kicsiket sem, mert azokban sem hiszel. Pedig a hit fontos. És a babok adnak, úgyhogy ne add fel, próbálkozz velük.

Plusz mondogasd naponta sokszor, alfában és bétában is, hogy "sikeres ember vagyok".

2010. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyakorold még, ne add fel. Az ébredéskontroll nekem sem megy (még). Hit, vágy, elvárás - ezeknek mind meg kell lenniük. Ha nem hiszel benne, hogy sikerül, az egész semmit nem ér. Tudom, ez nehéz, de gyakorold. Kezdj el pozitívan gondolkodni, ha valami rosszra gondolsz, rögtön fogalmazd meg magadban az ellentétét is. Ha pl. eszedbe jut, hogy jajj nem tudom megcsinálni a babos kísérletet, akkor gondolj erre: még nem tudom megcsinálni, de a legjobb úton vagyok afelé, hogy sikerüljön, folyamatosan fejlődöm, hamarosan sikerül. Próbáld kicsit ráhangolni magad erre a hozzáállásra.
2010. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

azon vagyok és továbbra is leszek


köszönöm a tanácsokat:)

2010. dec. 8. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
csiráztass búzát az egészséges búzacsíra nem hallottal még róla kenyérrel finom
2010. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült ... 14 éves vagyok .. Nagyon egyszerű volt ... nem olvastam eddig erről soha, de tegnap este megpróbáltam erősen gonoltam a 7:50-es számra.. és reggel 7:50-kor fel keltem , PERCRE pontosan... De ez egy adottság ...
2013. szept. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!