Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A "vonzas torvenye"-vel vagy...

A "vonzas torvenye"-vel vagy agykontrollal szerintetek be tudok vonzani egy altalam kinezett lakast?

Figyelt kérdés

Kulfondon elek, a letet ugy 4000 eu kb, plussz havi 600 euro az alberlet, plussz a koltsegek. Per pillanat nem dolgozom. Probalom bevonzani a penzt, hogy ki tudjam venni ezt a lakast. ES mas lakas nem erdekel. Mar neten nezegettem egy csomoszor a kepeket, minden nap elkepzelem hogy benn vagyok, mit csinalok, es mar eloben is elmentem megnezni a lakast. Kb 2 hete vagyom ra. Sikerulhet? Van vkinek tapasztalata?

Egyebkent sikerult mar sokmindent bevonzani, de penzt idaig meg nem..


2010. dec. 5. 18:51
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Ok, akkor ha te dolgozni akarsz es kemeny munkaval akarsz szegeny maradni akkor HAJRA!!!

En meg addig is probalok jol elni, meggazdagodni es ugy dolgozni, hogy maradjon szabadidom is az elet szep dolgaira...Ez mindenkinek az egyeni dontese. En a kemeny munkaval, batorsagommal es a negativ hozzaallasommal nem mentem semmire, max annyira, hogy sikerult lakbert, kajat stb fizetnem. Bocs, de en nem akarom igy leelni az eletem, mar ez is baj????

2010. dec. 6. 10:09
 32/49 anonim ***** válasza:

Azt a megveszekedett mindenségét neki... ez nagyon durva.


BlackSword, Milyen relativitás talajáról beszélsz, milyen Krisztus bohócról?

Ember, még mindig nem esik le, hogy SENKINEK NEM NŐ VISSZA AZ UJJA? :D


Komolyan nevetni kell ezen.

Még te beszélsz relativitásról?



Van egy olyan érzésem, alapjáraton fel sem fogod miről írod, és azt hiszed az Agykontroll mellett vagyok... mást nem lehet kikövetkeztetni a hozzászólásaidból. :D


Komolyan csodálom hogy ilyen nulla szövegértésű szerencsétlen figurák hogy tudnak szabad lábon mozogni.

2010. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

"Ok, akkor ha te dolgozni akarsz es kemeny munkaval akarsz szegeny maradni akkor HAJRA!!!

En meg addig is probalok jol elni, meggazdagodni es ugy dolgozni, hogy maradjon szabadidom is az elet szep dolgaira...Ez mindenkinek az egyeni dontese. En a kemeny munkaval, batorsagommal es a negativ hozzaallasommal nem mentem semmire, max annyira, hogy sikerult lakbert, kajat stb fizetnem. Bocs, de en nem akarom igy leelni az eletem, mar ez is baj????"


Egyedül a DEMAGÓGIA itt a baj.

Összekevered az egyéni töketlenkedést a világ működésével, ne akard már mindenki másra kivetíteni a te élhetetlenséged.


"ha te dolgozni akarsz es kemeny munkaval akarsz szegeny maradni akkor HAJRA!!!"


Nevetséges.

Pusztán attól hogy a szobádban ücsörögsz, és ábrándozol a lakásról, még nem fogod megkapni. Gyönyörű hangja van a hozzád hasonlók koppanásának.

Aki csak a saját hibájából képes tanulni, az meg is érdemli. :)



Azért, mert a másik racionális és tesz is a sikerért, TE egyből kijelented (hiszen TUDOD), hogy nincs ideje élvezni a szabadidejét... hát öreg, ehhez nem is kell mit hozzászólni. :-)


Minden elismerésem azoknak, akik VEZETIK a birkákat, ugyanis éppen ez a beszűkült naivitás a létező legvirágzóbb üzletág, amióta csak ember emlékezet létezik.


A demagóg szöveged pedig hanyagold, a hiszékeny becsapottaknak nagyon nem áll jól.


Milyen érdekes, világ életemben racionális voltam, sem vallás, asztrológia, sem agykontroll, és még sincsenek anyagi gondjaim, egész egyszerűen azért, mert voltam elég talpraesett helyes döntéseket hozni. Póráz csak a gyenge embereknek kell, ezt akárhogy is ragozod, akkor sem tudod cáfolni.

2010. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 BlackSword ***** válasza:

ma 10:27

Szerintem itt inkább veled van a gond... Mert egy leírt szövegből elég nehéz kiszűrni az iróniát... Tudod nem vagyok gondolatolvasó, és vannak olyanok, akik agyban olyan sötétek, mint neked a modorod, hogy ezt el is hiszik, és válltig állítják... Szóval nem kéne bunkózni, meg a mailcímemre kötekedő éleveleket írni... Benéztem... Hibáztam, van ilyen, de azért még nem vagyok fogyatékos...

Vagy veled még nem fordult elő olyan eset hogy valamit félreértettél volna... Tudlak sajnálni...

2010. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

az utolso hozzaszolonak: neked ez jott be, nekem meg mas!!!

En elfogadom a te hozzaallasodat, te nem az enyemet..Sziaaaa

2010. dec. 6. 10:42
 36/49 anonim ***** válasza:

BlackSword, na de kétszer egymás után, úgy, hogy a BTK-t, relativitást és minden mást ide keversz?


Elsőre azt hittem, te olyan típusú figura lehetsz, aki elolvasta a legelső sort, és máris körmölte a BTK-s szerencsétlenséget... ez sem dicséretes, de ez tényleg tekinthető sima kis bakinak... végig sem olvasod amit a másik ír, na bumm.


De amikor rávilágítanak, te ugyanúgy fújod a magadét, még véletlenül sem gondolkodtál el azon, hoppá, talán a második sorig el kellett volna jutnom.


Szövegértés, csak ennyi kellet volna.

2010. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

A modorról pedig annyit, hogy sem az eredeti, 23:40-es, sem a neked szánt első válaszom, 09:23-esben nem volt semmi kifogásolható vagy modor szempontjából aggályos.


Kár blöffölnöd olyanról, amit bárki visszaolvashat.

Ha viszont Tompikát játszol, és harmadszorra-negyedszerre is ENGEM szólítasz meg és NEKEM válaszolsz, olyan szinten félreértve a szavaim mint egy fogyatékos, akkor már ne is haragudj... nincs egyértelműbb jelző rád, mint hogy fogyatékos vagy.


Ne viselkedj úgy, és akkor nem fogják ezt mondani rád. C'lest la vie

2010. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 BlackSword ***** válasza:

Jó, a relativitást tényleg benéztem, mert az öcsémnek kerestem a pont erről szóló fizika tételemet... Kicsit bennem van...

És nincs benne a BTK ban a férevezetés, vagy pedig az átverés, főleg aminek anyagi vonzata van... Sajnálatos hiba, melyet záros határidőn belül orvosolni kellene...

2010. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

"Ha valaki kérdezi, szívesen elmondom a módszert, aki akarja, magától is megtanulhatja...


De ahhoz semmi kedvem, hogy a segítőkészségemért cserébe leszólást kapjak! (Sajnos, legtöbbször ezt tapasztalom.)


(20:10-es beíró voltam)"


Bocsi, hogy ide írom de,ha nincs elérhetőséged mégis, hogyan lehet tőled kérdezni, segítséget kérni?

2010. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 Melcsassz válasza:
A 20:10-es beírónak üzenem:"Engem meggyőztél" és érdekel a dolog!Kérlek írj nekem:)
2010. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!