Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A "vonzas torvenye"-vel vagy...

A "vonzas torvenye"-vel vagy agykontrollal szerintetek be tudok vonzani egy altalam kinezett lakast?

Figyelt kérdés

Kulfondon elek, a letet ugy 4000 eu kb, plussz havi 600 euro az alberlet, plussz a koltsegek. Per pillanat nem dolgozom. Probalom bevonzani a penzt, hogy ki tudjam venni ezt a lakast. ES mas lakas nem erdekel. Mar neten nezegettem egy csomoszor a kepeket, minden nap elkepzelem hogy benn vagyok, mit csinalok, es mar eloben is elmentem megnezni a lakast. Kb 2 hete vagyom ra. Sikerulhet? Van vkinek tapasztalata?

Egyebkent sikerult mar sokmindent bevonzani, de penzt idaig meg nem..


2010. dec. 5. 18:51
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

Úgy látszik tévedtem kedves kerdezo. Aki ilyen értelmesen tud reagálni egy kritikára, arra biztos nem igazak az általam leírtak :)

Bocsi az elozoert :)

2010. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Secret oldalrol:


"A sikerbe vetett hit a legbiztosabb eszköz a sikertelenség ellen"

2010. dec. 5. 19:31
 13/49 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz az, hogy naná.


Successor: Te most ilyen pszichológiai tesztet hajtasz végre, vagy mi? Figyeled a reakciókat a durva hozzászólásodra? :)

2010. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
88%

Utálom ide beírni, mert ahányszor eddig beírtam, hogy nekem igenis MŰKÖDIK a módszer, akkor tömegesen rámvetik magukat és lehülyéznek...


Pedig nekem már több, mint 30 éve működik a módszer, igaz a "Titok" c. könyvet és a filmet csak tavaly láttam, de rá kellett jönnöm, hogy én már akkor is ezt a módszert használtam (magamtól) amikor még nem is láttam leírva...


SZÓVAL : kb. 30 éve volt, hogy elkezdtem kívánni magamnak egy családi házat, mindezt úgy, hogy kezdő fizetésű kis "senki" voltam, semmim nem volt, sem pénzem, sem telkem...

Lerajzoltam milliószor, papíron berendeztem 1000x, elképzeltem, hogy a házban élek, főzök, falat festek, képeket teszek a falra, stb...

Vagy 100 levelet írtam a barátnőmnek az új lakásomról (amit persze soha nem küldtem el és soha senkinek nem mutattam meg)...


Mit ad Isten : 2 év múlva férjhez mentem és a férjemmel házat építettünk (szinte a semmiből, mai nap sem tudjuk, hogyan hoztuk össze) és a terveim alapján készült el a ház, PONT AZ, PONT ÚGY!!!... 8-o


Sajnos, az anyósom miatt egyre kibírhatatlanabb volt ott élnem, így kb. 15 év múlva elkezdtem kívánni magamnak egy saját lakást valahol jó messze anyósoméktól...

Elképzeltem, lerajzoltam, beleéltem magam, papíron rendezgettem, stb., mindezt megint úgy, hogy látszólag semmi esélyem sem volt saját lakásra...


Mit ad Isten : 1 év múlva a nagynéném rám hagyta rózsadombi lakását!!!... 8-o

(Erre nem csak én nem számítottam, de a családban senki sem.)


Sajnos, ez egy elég kicsi (56 nm-es) lakás volt, tehát kívántam magamnak egy jó nagy lakást (mindezt úgy, hogy nem volt pénzem)...

Elképzeltem, lerajzoltam, papíron berendeztem több változatot is, jó nagy nappalival, 3 hálószobával, különálló konyhával...

Persze, próbálkoztam hirdetésekkel is, hátha sikerül magas összegért eladni a rózsadombit és olcsón venni egy olcsóbb környéken levőt...


Mit ad Isten : félév múlva belenéztem egy napon az újságba és ott volt egy szuper hírdetés, és sikerült megvennem egy 4 szobás hatalmas budai lakást és 1 héten belül eladni a rózsadombi kicsit!!! És ami a leghihetetlenebb : amennyiért eladtam a kicsit, annyiért megvehettem az újat!!!... :-DDD


Nos, ezek csak a nagyobb (lakás) kívánságaim voltak, de sorolhatnám a pénz-kívánságaimat is, amelyek legalább ennyire lehetetlennek tűntek volna, mégis mindegyik bejött/bejön, hogy hogyan magam sem tudom...


Legutóbb márciusban kezdtem kívánni magamnak másfél millió forintot...

Elképzeltem, lerajzoltam a vágyott cuccokat (számítógépek, hűtőszekrény, mosógép, stb.), ilyenkor intenzíven foglalkozom a témával...

Hozzá teszem, hogy józan ésszel nem várhattam volna sehonnan sem semmiféle pénzt, mert nem lottózom-totózom, örökséget sem várok...


Aztán mégis : szeptember 5-én kaptam váratlanul 2 millió forintot!!!!... :-D

(Az elvált férjem évek óta fizetett valami biztosítást, ezt most kapta volna meg, de ő nagyvonalúan nekem adta.)


De a pénzvonzás 30 év óta simán működik : esténként kívánok magamnak X-összeget, úgy alszom el, hogy a pénzen a vágyott cuccokat megveszem, plasztikusan elképzelem, hogy használom a tárgyat... (Igazából én pénzt csak akkor szoktam kívánni magamnak, ha bajban vagyok, tehát nem folyamatosan mindig!)


Én soha nem tanultam az Agykontroll módszert sem, de amikor pár éve olvastam róla, akkor döbbenten rá kellett jönnöm, hogy én ezt már régóta alkalmazom magamban és sikerrel!


Ugyanez van a Vonzással is, amikor tavaly elolvastam a Titok c. könyvet, sorban ráismertem a saját módszereimre... (Elképzelni, leírni, lerajzolni, valóságosnak beállítani, stb.)


MŰKÖDIK!!!!...


Most már, hogy többekkel is beszéltem róla, arra jöttem rá, hogy sokan ott követik el a baklövést a módszer alkalmazásában, hogy SZERETNÉK a pénzt, állást, lakást, pedig abba kell(ene) beleélni magukat, hogy VAN ez+az...


Nem SZERTNÉK jó lakást, állást, sok pénzt, hanem NEKEM VAN EGY SZUPERJÓ LAKÁSOM, ÁLLÁSOM, SOK PÉNZEM!!!

2010. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha a lakás fülébe súgod, hogy minden nap kifoglak tisztítani, lemosom az ablakaid, felsöpröm az udvarod, akkor lehet beléd szeret :)
2010. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Szerintem itt akik tudnak mindenfélét vonzani menjenek ki az utcára tanítsák már meg pár hajléktalannak hogyan is kell ezt csinálni.
2010. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hajléktalan, aki ma gazdag ember, és az itt elhangzottakat tanítja.
2010. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Na akkor tanitsák meg a maradéknak, de magyarországi költségvetési hiányt is megoldhatnátok.
2010. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki kérdezi, szívesen elmondom a módszert, aki akarja, magától is megtanulhatja...


De ahhoz semmi kedvem, hogy a segítőkészségemért cserébe leszólást kapjak! (Sajnos, legtöbbször ezt tapasztalom.)


(20:10-es beíró voltam)

2010. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 BlackSword ***** válasza:
11%
Én is tudok egy-két titkot, és mégsem verem magam... Ez az agykontrollos dolog butaság... Kell a lakás??? Kínáld fel a lakás értékének kétszeresét... A tiéd lesz... Ennyi...
2010. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!