Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A "vonzas torvenye"-vel vagy...

A "vonzas torvenye"-vel vagy agykontrollal szerintetek be tudok vonzani egy altalam kinezett lakast?

Figyelt kérdés

Kulfondon elek, a letet ugy 4000 eu kb, plussz havi 600 euro az alberlet, plussz a koltsegek. Per pillanat nem dolgozom. Probalom bevonzani a penzt, hogy ki tudjam venni ezt a lakast. ES mas lakas nem erdekel. Mar neten nezegettem egy csomoszor a kepeket, minden nap elkepzelem hogy benn vagyok, mit csinalok, es mar eloben is elmentem megnezni a lakast. Kb 2 hete vagyom ra. Sikerulhet? Van vkinek tapasztalata?

Egyebkent sikerult mar sokmindent bevonzani, de penzt idaig meg nem..


2010. dec. 5. 18:51
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
56%
Ez tetszett!XDXDXD Én magasabb fizetést akarok vonzani!
2010. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:

Szerintem ha oszintén vonzod és csak a pozitívra gondolsz simán lehetséges ! Gondolj rá nagyon nagyon sokat! Sok sikert és Boldog életet az új pecódban !:)

puszi

2010. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

En ezt tok komolyan kerdezem. Probalok munkat is bevonzani, persze ezert tenni is kell. Ezert szethordoztam par oneletrajzot.. A penzt meg ugy akarom, hogy feladok lottoszelvenyt. Miert ne?????

Nekem sikerult mar konkret targyakat, szituaciokat bevonzanom.Szemelyeket is. Es rossz dolgokat is.

Sok sikert neked is:)))))) meg nekem is:))))

2010. dec. 5. 19:08
 4/49 anonim ***** válasza:
0%
Bocs de nem tudom elhinni hogy ezt te tényleg komolyan gondolodXD.
2010. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

nagyon pozitivan gondolok ra:) mar kepzeletben annyi mindent lejatszottam mit fogok benne csinalni. Es meg arra is gondolok sokat hogy tudjam jol berendezni, pl Tv, mosogep, na meg ilyenek.. Normalis az en optimizmusom???

koszi hogy te hiszel benne:)

2010. dec. 5. 19:11
 6/49 anonim ***** válasza:
Nem beszélhetnénk meg hogy bevonzol nekem is egy-két dolgot?
2010. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Ha bevonzom meghivlak!:)

ugyhogy ha lehet bizz benne te is!!!!

2010. dec. 5. 19:13
 8/49 anonim ***** válasza:
Oké akkor mindent bele!
2010. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
En sajnallak teged, hogy ilyen neveletlen vagy. Szia
2010. dec. 5. 19:18
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
A vonzás törvénye értelmében be tudod vonzani. Én még nem próbálkoztam a használatával, igazán nem is bízom a hatékonyságában. De ha valóban létezik, megörvendenék a hírnek. Sajnos még nem igazán mélyedtem bele, és ahány ember, annyifélét adott elő vele kapcsolatban. Valaki szerint előbb kis dolgokat kell megtanulni bevonzani, mások szerint azonnal a "nagyvadra" koncentrálhat az ember.
2010. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!