Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A "vonzas torvenye"-vel vagy...

A "vonzas torvenye"-vel vagy agykontrollal szerintetek be tudok vonzani egy altalam kinezett lakast?

Figyelt kérdés

Kulfondon elek, a letet ugy 4000 eu kb, plussz havi 600 euro az alberlet, plussz a koltsegek. Per pillanat nem dolgozom. Probalom bevonzani a penzt, hogy ki tudjam venni ezt a lakast. ES mas lakas nem erdekel. Mar neten nezegettem egy csomoszor a kepeket, minden nap elkepzelem hogy benn vagyok, mit csinalok, es mar eloben is elmentem megnezni a lakast. Kb 2 hete vagyom ra. Sikerulhet? Van vkinek tapasztalata?

Egyebkent sikerult mar sokmindent bevonzani, de penzt idaig meg nem..


2010. dec. 5. 18:51
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Ha az emberek osszefognanak kozos erovel sok nagy problemat meg lehetne oldani. De sokan nem hisznek benne, tehat arrol az oldalrol jon a negativitas. A negativ meg negativat vonz!!!

Globalis problemakat 1 ember nem kepes megoldani szerintem.

2010. dec. 5. 21:26
 22/49 anonim ***** válasza:

Érdekes, még nem nagyon olvastam olyat, hogy "évekig próbálkoztam az agykontrollal meg mindennel, mindent tökéletesen csináltam, és semmit nem értem el, csak elvesztegettem az időmet".


Inkább olyanok szidalmazzák ezeket a dolgokat, akik nem sokat tudnak róla.


A magyar költségvetésről meg ne is beszéljünk!

2010. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

"Mar neten nezegettem egy csomoszor a kepeket, minden nap elkepzelem hogy benn vagyok, mit csinalok"


Ez tetszett. Aranyapám, görcsölhetsz akármennyit agyban, a pénz az akkor is pénz.

2010. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

a Silva féle agykontroll még azt is megmondja neked, hogy akár az ujjad is visszanöveszted ha eléggé akarod.


Az a baj, hogy utánanéztem az agykontrollnak, mert tényleg érdekelt, és így mondom neked hogy baromság. Ahogy a placebo effektet nagyon helyesen leírták, emellé még egy rakás pszichológiai szükséglet kielégítése is társul.


Nem fog senki sem a rákból kigyógyulni, CSAK azért, mert annyira összpontosít és annyira tisztán fókuszálja a kívánt célra az agyát.


Ha egy könyvben, nyomtatásban leírnám, hogy klinikai tesztekkel bizonyított tény, miszerint a koala pénišz šzopogatása gyógyítja a rákot, hidd el, több ezer ember bőszen nekiállna, csak mert NYOMTATÁSBAN is megjelent, már pedig az szent és megdönthetetlen bizonyíték.

2010. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Ugyanígy nem fogsz pusztán azért több pénzre, jobb lakásra szert tenni, mert azt te AKAROD. Van két kezed, dolgozol és teszel érte... ha lelkes vagy, persze, mint motiváció elő fogja segíteni a céljaid elérését... de ez, hogy BEVONZOD...


Komolyan, elmebaj.

Ez a lehető legegyszerűbb pszichológiai effect, ha mégsem itt írták, tessék:

[link]

2010. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Pszichológiai hatás lenne, hogy valaki így jut hozzá dolgokhoz? :) Jó, akkor legyen placebo vagy akármi, a lényeg, hogy sok embernek segít.
2010. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 BlackSword ***** válasza:

"a Silva féle agykontroll még azt is megmondja neked, hogy akár az ujjad is visszanöveszted ha eléggé akarod."


Orvos ismerősöm mondta, hogy ez hülyeség... Szóval azért ilyeneket nem kéne állítani... Ugye tudod, hogy a megtévesztést a BTK bünteti...

2010. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

"Orvos ismerősöm mondta, hogy ez hülyeség... Szóval azért ilyeneket nem kéne állítani... Ugye tudod, hogy a megtévesztést a BTK bünteti..."


Ha neked ehhez orvos ismerős kell, az már régen baj.

Orvos nélkül is megmondod józan ésszel hogy hülyeség.


A megtévesztés része meg röhejes, esetleg OLVASS BELE miket hordanak össze a Silva féle agykontrollban.

Ott van leírva feketén fehéren, nem én találom ki.

2010. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

szerencsétlen BlackSword-nek, egy az egyben IDÉZEK:



"Egerben él egy asztalosmester, Székács Ferenc, aki munka közben véletlenül 1 centimétert levágott az ujjából, emiatt amputálni akarták az első ujjpercet, hogy használható csonkja maradjon, de nem engedte, csak azt kérte, hogy kössék be, majd valami mást kipróbál. Ezek után naponta háromszor leült, ellazult, és elképzelte, hogy visszanő az ujja vége – és visszanőtt az ujja vége! Holnap estig mesélhetném a meghökkentő történeteket."



Kapisgálod már?

2010. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 BlackSword ***** válasza:

ma 09:28

Figyelj! Én elhiszem, amit Te mondassz, ha Te is elhiszed, amit én mondok... Ne csináljunk már Krisztusból bohócot... Jó... Maradjunk már a relativitás talaján!!!

2010. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!