Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan szabadíthatom fel a...

Hogyan szabadíthatom fel a titkos erőimet?

Figyelt kérdés
Én és szeretnék rendelkezni az auralátás vagy egyéb képességekkel, tudom erre születni kell de kifejleszteni nem lehet? valahol érzem a lelkem mélyén az erőt.
2010. dec. 3. 14:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kimaradt : "Hívő" emberek válaszát várom.
2010. dec. 3. 14:42
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

lehet fejleszteni :)

épp fejlesztek 1 képességet :)

2010. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 BlackSword ***** válasza:
29%

Méllyen hiszek Istenben, ez az erő pedig butaság...

Ne az auralátásban higgy, hanem Istenben... És tartsd szárazon a puskaport!!!

2010. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szellemed megtisztulásával érheted el és ha meditálsz.csak helyezkedj kényelemben ülve vagy fekve a tenyeredet helyezd egymásra,figyeld a légzésed útját,hogy a tudatóhoz a gondolatok ne érjenek el.Ebben a helyzeten először a tudat fog megtisztulni a káros érzelmektől,de ennek időt is kell adni
2010. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy érzelem hogy lehet káros? Amúgy engem nem győztek meg hogy léteznek ilyen képességek..
2010. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Be kell szívni jó nagyon és akkor mindent látsz, sőt. de ne tedd.
2010. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mindenki tudja látni az aurát, csak türelem és sok gyakoralt kell hozzá. akiknek meg nem sikerül,az azét van mert nem hisznek magukban, aki hisz Istenben és önmagában sikerülni fog:) nekem már sikerült, és sokszor látom, és a mgamét is ha gyakorlom. a saját auralátást tükörbe lehet gyakorolni nagyon halvány fénynél, tehát épp hogy lásd tested körvonalát, ülj le 1 tükörrel szembe, és a hátad mögé tégy ugy egy égö gyertyát h a tükörbe ne tükrözödjön, és nézd, figyeld a csakrát( a két szemöldököd közé összpontosíts)
2010. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nezzel utanna a "hivo ember"jelenteasenek!!!Hivo emberekkel nem fogsz baromseagokrol beszelni,a hivo embert Istenben hisz es az Isten erejeben:)
2010. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 valentin. válasza:

tisztelt olvasók.

sajnálattal látom,hogy a ,,vak,, és hitetlen emberek mindenhol tudatják ,hogy ők mennyire is sekélyes agyuak.mért jártok ide leírni ,hogy ti nem hisztek ebben?de a nagyobb butaság,hogy elég csúnyán is oda irtok,hogy nektek mi a véleményetek.több van annál a világon mint azt emberi agy feltudná fogni. intuitív embernek születtem, tehát érzékenyebb a világra, és annak energiáira. szeretnék hozzám hasonló embereket megismerni, sajnos nem túl sok ilyen emberrel találkoztam életem során... tehát keressük egymást ,ha vagy és olvasod.. nem társkereső vagyok, a félre értések elkerülése miatt...mindenkinek szép ünnepeket ... V.

2010. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 valentin. válasza:

békés , boldog ünnepeket mindenkinek.

teljesen jól tudod. ezen képeségekell csak születni lehet.

de a tisztán látás adott mindenki számára, ugyanis ezzel születtünk le a földre. van kinek megmarad, bár ez sajnos nagyon kevés...intuitív lénynek születtem , érzem az emberek gondolatait , és ezt képpé is alakitom. tehát nemsok a titkuk előttem . sajnos ez azért baj,mert így nem igazán van barátom,mert látom mire gondolnak ami nem tetszik.ezúton is keresnék hozzám hasonló embereket , jól esne néha ilyen emberrel beszélni. legyen bárki is az..

2010. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!