Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meg szeretnék tanulni kilépni...

Meg szeretnék tanulni kilépni a testembő, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennek köze van az agykontrollhoz, bár akik a környezetemben művelik, az agykontrollt sose tanulták...

Engme érdekelne az agykotrollt, de az az igazság, hogy most ezt szeretném mihamarabb megtnaléni.

Úgyhogy nincs időm a Silva köyv programján végigmenni, mert heteket vesz igénybe. Kérlek írjatok le emditációs módszereket, amiket lehet gyakorolni, illetve teshnikát a tesből való kilépésre...


2010. nov. 27. 12:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na most Buddha hogy jött ide? Az agykontrollnak nem sok köze van hozzá, hacsak nem a meditáció által...meditatv állapotban ki lehet lépni a testünkből de nem tudom hogy
2010. nov. 27. 16:37
 12/19 anonim válasza:
"a környezetemben művelik, az agykontrollt sose tanulták... " akkor miert nem kerded meg oket?
2010. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az egyiknek egy trauma váltotta ki, a másik nem hajlandó elmondnai...irigy a tudására, és szerinte veszélyes is...
2010. nov. 27. 18:33
 14/19 anonim ***** válasza:
gondolj bele ,milyen jó lenne ha már fél év múlva menne neked ,de ahhoz tényleg nagyon akarni kell ,AGYKONTROLL tanulni ,és folyamatosan gyakorolni
2010. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Keress rá az Asztrálutazásra googleban.

Vannak róla könyvek is, vegyél egyte az segít :) De kell majd egy kis idő, hogy megtanuld a módját. Hajrá!

2010. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hát a rövid módszerre én is kiváncsi lennék..eddig csak hoszú (nagyonhoszú) tanulási folamatokról hallottam...
2010. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia! Ha komolyan érdekel a dolog, akkor olvassad el Robert Bruce-tól az "értekezés az asztrálprojekcióról" című írását. Nagyon sokat lehet belőle megtudni.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De ez egy nagyon komoly dolog/gyakorlat, rengeteg idő, gyakorlás és nagy adag elszántság kell hozzá!

Sok sikert! :)

2010. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A szellemed megy tőled messzebbre a test marad és a hited ebben,hogy képes vagy rá.Én a múltamban voltam sokat,de te tudod hogy hova menjen?A jövőtis megtalálhatod Én időt kértem 500 évet a jövőlátáshoz,a légzéseddel csökkentsd le a pulzusodat ez a mély nyugalmi állapot és mondj magadnak időpontot:Először másodperceket leszel abban az állapotban de ez napról napra hosszabb lesz egy nap 1 alkalom nem több.Ha sikerül ird meg
2010. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ha érdekel megadom uri geller msn-jét és elintézek vele egy szakmai konzultációt...-.-
2010. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!