Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy kell lemenni alfába?

Hogy kell lemenni alfába?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyszerűen nem tudok lemenni alfába. Már milliószor próbáltam ellazulni a számolós módszerrel 100-tól 1-ig, de nem ment. Mondjuk nincs olyan hely, ahol totál egyedül tudnék lenni és mindig közbeszólnak a beszűrődő hangok is. Tanfolyamra nincs pénzem. Tudtok valami jó megoldást?

Vagy valami más technikát a számolásos helyett?

Kérlek írjatok, nagyon fontos lenne, szeretnék teljesen megváltozni és nagyon jól jönne hozzá az agykontroll.


2010. nov. 22. 17:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Azt elfelejtettem az előbbi válaszomban, hogy a légzésed lassítsd le és viszonylag lassan lélegezz és viszonylag mélyebbeket, de ne erőltesd, csak lazán...
2010. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi
2010. nov. 23. 17:59
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A légzésedre figyelj a tenyeredet helyezd egymásra,a gondolataid tolakodóak lesznek,de ha már sokadiknál tartasz egyszer csak sikered lesz az ellazulásban.Tudod amíg odáig jutsz a szellemed lesz z első ami megtisztul ennek időt kell adni,félórai gyakorlat kell naponta,de ezt te választod ki Mikor csinálod,a gyógyulásodat is segíti és ha ezeken túl vagy nagyszerű élményben lesz részed és az se legyen baj ha évek is telnek el e nagyszerű állapothoz. A tudat nagyon sok szemetet tárol idő kell a megszabadulásához.Az ingerült érzet azért van mert mindent megkerülve akar valaki a tiszta felemelő élményhez jutni.
2010. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Leírom neked azt amivel nekem sikerült,és majdnem úgy is maradtam...anyukám keltett fel nagy nehezen,mert már meg sem bírtam mozdítani se a kezem se a lábam,szóval vigyázz ezzel...

Szóval..mindent kapcsolj ki legyen teljes csend,az nem árt ha kicsit sötétebb van.Feküdj le,tárd szét oldalra a két kezed. Csukd be a szemed. Gondolj arra h mászol le egy létrán egy sötét lyukba, ahogy mész lejjebb egyre sötétebb lesz..addig mész lefelé amíg ki nem kapcsolsz.

Ennyi lenne.De mondom csak óvatosan :)

2010. nov. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
21%
˘*˘ 333 222 111
2011. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!