Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom megtalálni a...

Hogyan tudom megtalálni a belső harmóniámat?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elérni a belső harmóniát, a nyugodtságot, kiegyensúlyozottságot? Hogyan ismerhetem meg önmagam?
2010. okt. 26. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tízparancsolatot, értelmezd és élj úgy. Próbálhatod más módon is, de ide fogsz visszatérni.
2010. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Lastone ezt a művet te alkottad ? engem is érdekel, elküldöd ?
2011. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Captain O'conner :)


Nem, nem én alkottam, én csak észrevettem, hogy ez az...:)

szívesen odaadom, az instrukciókat úgy is tudod az olvasáshoz, mivel leírtam az előző válaszaim kapcsán. Itt a cím és szerző, egy linkkel társítva. :)


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége

[link]


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

nem tudom, hogy lehet e ilyet kérdezni, én mindenesetre megkérdezem : te megvilágosodott embernek tartod magad ?

a válaszaid nagyon hasonlóak a nagyobb mesterek válaszaihoz..de lehet hogy tőlük vetted kölcsön ?

na ez keltette fel a figyelmemet :)

2011. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én elolvastam a könyvet(amit linkeltem), megtudtam amit meg akartam, s innentől kezdve saját szavaimat használom, saját gondolataimat, nem papagájszerűen ismételgetve mások "dumáját", de természetesen néha közbeékelek egy két mondást a régi tanítóktól, de ezt mindig fémjelzem persze...hogy megvilágosult vagyok e? nem igazán számít(legalább is nem a személyem a lényeg)...a mérvadó az az, amiről beszélni szoktam...ugyanis azzal nem csak egyénenként, de emberiség szempontjából is továbbjuthatunk egy krízis helyzeten, azon a korláton, amit az idők során dobtunk magunkra. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

van msned One ? vagy skype-od ?

szeretnék veled csevegni, remélem nem baj :)

2011. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:54


szia. :)


írj egy privát üzenetet, és akkor megoldjuk a helyzetet. :P


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!