Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segitség a titokkal kapcsolatban?

Segitség a titokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már kb egy hete ismerem, megnéztem a filmet és elolvastam a könyvet is.

Ez az első 2-3 napban nagyon jó volt, folyton azvolt az agyamban hogy gazdagvagyok, jól éreztem magam.

Mostmeg elvesztettem a hitem, vagy nemtudom hogy mondjam, mostanában nagyon kimerült vagyok meg sokat tanulok meg ilyesmik, és ez a titok dolog már nem lelkesit. Nemtudom visszahozni a régi állapotot.

Segitene valaki?


2010. szept. 8. 13:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp gondolja. De elgondolkodott már valaki azon, hogy eddigi élete épp olyan, ahogyan programozta?
2010. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Sajnos jelenleg a tudomány nem annyira fejlett, hogy be tudjuk bizonyítani mindenki számára a vonzás törvényét. Ezért ez megmarad tapasztalati szinten, aki nem elég nyitott és nem akar tapasztalni, az várja meg, míg a tudomány a megfelelő szintre jut.
2011. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!