Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segitség a titokkal kapcsolatban?

Segitség a titokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már kb egy hete ismerem, megnéztem a filmet és elolvastam a könyvet is.

Ez az első 2-3 napban nagyon jó volt, folyton azvolt az agyamban hogy gazdagvagyok, jól éreztem magam.

Mostmeg elvesztettem a hitem, vagy nemtudom hogy mondjam, mostanában nagyon kimerült vagyok meg sokat tanulok meg ilyesmik, és ez a titok dolog már nem lelkesit. Nemtudom visszahozni a régi állapotot.

Segitene valaki?


2010. szept. 8. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Képzeld, én is azt gyömöszölöm egyfolytában a tudatomba, küldöm a jeleimet az Univerzumba, hogy NEM HÍZOK, NEM HÍZOK... mégis hízok, mert tortát eszek tortával. Pedig a könyv szerint nem a torta, a tészta hízlal, hanem a rossz gondolatok.... HELP!!!! Pedig azt küldöm az Univerzumba, hogy fogyok, fogyok, mégis fordítva van....
2010. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért "titok", ha mindenki erről beszél? XD
2010. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

13:38-nak


"...Képzeld, én is azt gyömöszölöm egyfolytában a tudatomba, küldöm a jeleimet az Univerzumba, hogy NEM HÍZOK, NEM HÍZOK... mégis hízok, mert tortát eszek tortával. Pedig a könyv szerint nem a torta, a tészta hízlal, hanem a rossz gondolatok.... HELP!!!!..."

================================


Kedves 13:38-as hozzászóló!


Azért NEM működik a módszered, mert az Univerzum NEM ismeri a NEM szót!!!!... 8-O


Hiába hajtogatod folyamatosan, hogy NEM hízok, NEM eszem, NEM vagyok éhes, ebből az Univerzum ezt hallja meg : ...eszem, ...éhes vagyok, ...hízom!!! 8-[[

(Mivel a NEM szó az Univerzum szótárában NEM létezik!!)


A TITOK lényege : a dolgokat, amiket el szeretnél érni, azt úgy kell elképzelned, mint a jelenben meglevő valóságot, tehát így kell szólnod az Univerzumhoz :

- gazdag VAGYOK! (rossz= "NEM vagyok szegény")

- mindenem MEGVAN, amire csak vágyom! (rossz="NEM szenvedek hiányt semmiben, NEM vágyom semmire")

- szép, csinos, sovány VAGYOK! (rossz="NEM vagyok kövér, NEM vagyok csúnya")

- szép nagy házam VAN! (rossz="SZERETNÉK egy nagy házat")


A tudatodban azt kell elképzelned, azt az állapotot, amire vágysz : oda állsz a tükör elé, és a jelenkori tükörképedet lassan átcseréled gondolatban a vágyott alakodra! (Könnyebb, ha egy csinos régi filigrán fotódat is kiteszed látható helyre és gyakran megnézed : ILYEN VAGYOK!)


Érdemes még az Agykontroll módszert is megtanulni.

2010. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!


Ha fizikailag kimerült vagy, abban nem tud neked segíteni a "Titok"-módszere... :-[


Próbálj többet aludni, szedj vitaminokat, roboráló készítményeket, mert a szervezeted valamitől ki van merülve...

Menj kirándulni (az oxigéndús friss levegő frissíti az agyadat is!)...

Sajnos, manapság a zöldségek és a gyümölcsök fele annyi vitamint sem tartalmaznak, mint 20 évvel ezelőtt, muszáj tablettákkal pótolni a hiányt...


Javaslom a :

- SPIRULINA alga-tablettát (ebben szinte minden létfontosságú vitamin megtalálható, 2 db tabletta elfogyasztása egyenértékű 1 kg zöldség tápértékével!!! Ebben van a legtöbb vas, B-vitaminok, stb.)...

- SZÓJALECITIN kapszula (segíti az agytevékenységet, látványosan jobb lesz a teherbírásod tőle, ezen kívül számtalan jó hatása van a szervezetre)...

- C-VITAMIN (napi 1000mg mennyiségben elmúlik az örökös fáradságod, egészséges és ellenállóbb leszel tőle, szebb lesz a bőröd, létfontosságú vitamin, amit a szervezeted nem képes magától előállítani) lehetőleg "lassú felszívódású" tablettát vegyél és lehetőleg olyat, ami csipkebogyó tartalmú, nem csak egyszerű aszkorbinsav...

- OMEGA-3 kapszula (napi 1200mg) ez is segíti az agytevékenységet, jó hatású a vérkeringésre, szívre is...


Kicsit erősítsd fel magad, úgy a tanulás is könnyebben fog majd menni, az Agykontroll és a Titok-módszert is csak úgy tudod végezni, ha fizikailag erős vagy!!!

2010. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. szept. 8. 14:28
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
úristen ezt ki hiszi el hogy az UNIVERZUM :D meghallja a kérésed és teljesíti is? mer ki az az univerzum és miért teljesítené a kérésed? főleg pont a tiéd mer pár milliárd ember él még rajtad kívül...kb mint a mesékbe...kamu ez az egész..nagyon álmodozó típus vagyok (szóval elképzelem a dolgokat jelen időbe) és akkor a titoknak működnie kéne..és mégsem teljesültek amikről álmodozok..ez az egész egy nagy hülyeség max annyi igaz belőle hogy pozitív gondolkodás..de az univerzum nemfog segíteni..vicc az egész
2010. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

pedig már sokna mondták hogy nekik bejött

bár aztis mondták ezzel a titokkal kapcsolatban hogy sokszor gndoljunk rá de tenni is kell érte, ha jön valami ötlet, akkor valósítsuk meg

épp ezért akkor már nem az univerzum teszi hanem én

hát nemtudom kiváncsi leszek rá:)

2010. szept. 8. 17:40
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész kész átverés. Le is tettem a könyvet, jót röhögtem rajta és selejteztem.

Annyi az igaz, hogy fontos a pozitív életszemlélet, a pozitív gondolatok - de korántsem minden.

Az, hogy ezt a már köztudott tényt Titokként kezelik - nevetséges.

Kíváncsi lennék Schobert Norbi, Béres Alexandra, Bíró Ica véleményére annál a fejezetnél, ahol azt írja a Titok, hogy nem az általunk hízlalónak titulált ételek hízlalnak, hanem a mi gondolataink, hogy ezek hízlalóak.

Tegyünk már próbát: azt sugallom az Univerzumba, hogy FOGYOK FOGYOK FOGYOK FOGYOK a sok tortától, tésztától... azt hiszem, megkérdőjeleznék az elmeállapotomat :-))))))

2010. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%

Ha te elbírod képzelni, hogy leülsz a szobád közepére, magadra zárod az ajtót,és elkezded az agykontrolt, mondjuk hogy a tied legyen az osztálytárs szőke csaj, és csinálod hónapokig, akkor az segíteni fog? Vagy ha szuggerálod magad hogy gazdag vagy, akkor egyszer csak beállít a postás 50 misivel?

Ez az egész olyan mint egy k.rva vallás, hitet ad, mást nem. Szóval imádkozás helyett állj fel, és tedd meg a dolog megszerzéséhez szükséges lépéseket. És ha ígyse jön össze, akkor legalább elmondhatod hogy megtettél mindent. De addig amíg valami globalizált energiához vagy mihez "imádkozol" lósz.r se fog történni. És csak drága hónapokat pazarolsz az életedből.

2010. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

kipróbáltam a milkásat és nemjött be:(

pedig érzetem az izét a számban

2010. szept. 9. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!