Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha nagyon arra koncentralok,...

Ha nagyon arra koncentralok, hogy bejojjek egy sracnal akkor be tudom vonzani az agyam akaratabol, vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 22:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
58%
Te a szuggesztióra gondolsz de gondolom nincs több éves gyakorlatod benne nem is vagy képzett akár spiritiszta vagy terapeuta ugyhogy hagyd a paranormálist és beszélj vele. Üdv.
2010. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Neha beszelek vele.Meg kerdezi hogy mi ujsag velem meg elmond par dolgot a napjarol,a tapasztalatairol...es mintha magamat eszlelnem benne,enis sokszor ugy erzek mint o es jo ezt megosztani vele.Honnan tudhatom,hogy az erdeklodese irantam tobb mint baratsag....?
2010. szept. 7. 20:13
 13/42 anonim válasza:

Szerintem ha érdemes rá az fiú akkor megér egy misét ez a koncentrálás, vagy mi.

De szerintem beszélj vele mondjuk holnap, vagy add tudtára hogy tetszik neked.

2010. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
59%
Azt kell érezned, hogy kölcsönösen kedvelitek egymást. Próbálj meg valami programot felajánlani neki. Hány évesek vagytok? 14-15? Nem kell görcsölni, tök felesleges, mert akkor ha összejöttök, utána is csak izgulni fogsz. Vedd természetesen, hogy bírod és add a tudtára. Egyébként a vonzás hatalma nem olyan, hogy bekapcsolod és csak akkor működik. Az egész életünk során hatással van ránk a gondolkodásunk. A félelem az elme gyilkosa. Tehát ha félsz, akkor arra gondolsz, hogy nem jön össze és ezt erősíted, így fog történni. Ha nem félsz, hanem tudod, hogy az lesz, amit akarsz, akkor viszont legyőzhetetlenné válsz és mindent megkapsz, amit csak akarsz. Persze neked is kell lépned az ügy érdekében. Nem elég pozitívan hozzáállva várni, hogy odajöjjön egyszer. Menj oda te nyugodtan. Ha elutasít, az sem tragédia.
2010. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
58%
ezt akartam...aztán megkérdeztem h járnál velem s sikeres lett
2010. szept. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Kosz :)
2010. szept. 8. 08:27
 17/42 Égiláng ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Ha leküzdöd a félelmedet, és mersz lépni, talán ő lehet az, aki a végtelen szerelmet hozza el neked. Egy próbát mindenképpen megér. Ha nem hezitálsz, el mersz indulni, életed legnagyobb ajándékát kaphatod meg általa. De ha csak halogatod a lépést, elvihetik előled. Nem elég mentális szinten dolgozni rajta, hanem tenni kell érte idekint is.
2010. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 Égiláng ***** válasza:
42%
Visszaolvastam, és látom, azt írod, önmagaddat látod benne viszont. Nos, ha ez valóban így van, akkor bizonyára tudod, hatalmas szerencse ért, ugyanis ő az ikerlángod, vagyis a lelked másik fele. Nagyon ritka, ha az ember találkozik lelke másik felével, és tudd, hatalmas égi ajándékot kaptál, úgyhogy vigyázz rá, el ne veszítsd. Mert a boldogság kék madara egyszer érkezik el hozzánk, és ha nem vigyázunk, elmegy, és többet nem jön vissza. Drukkolok neked, hogy sikerüljön. Sok szerencsét kívánok.
2010. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
38%
aha...én is ezt mnodtam csak rövidebben:D
2010. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Ezt a sok bölcsességet! Egyesek milyen hosszan mondták... és milyen keveset! :DD
2010. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!