Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Te mit eszel legszívesebben a...

Te mit eszel legszívesebben a Mekiben? Melyik termékben csalódtál?

Figyelt kérdés

Én sajtburgert. :)

A sült krumpli nekem sós papírízű. :/

A McChickenben nekem a saláta keserű volt. :(

A Big Mac is finom, csak azt ritkán veszek.

A reggeliből a Tojásos McMuffint szeretem.

A kólám rendre tele van nagy jéggel. :/


A forró almás pite az finom? :) Még nem mertem kipróbálni.


2018. márc. 11. 00:24
1 2
 11/18 Saku14 ***** válasza:
100%
Dupla Bacon Clubhouse Csirke szendvics , ropogos csirkes cezar salata es wrap , eper shake , camembert falatok , almas pite finom , otthon is szoktam csinalni :)
2018. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Epres shake,málnás kremturos pite, big Mac, sajtos mcroyal.
2018. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ami nekem nem jött be az a McRib volt, szerintem valaki már írta is. Illetve egyszer régebben még volt az a libamájas burger, tök drága volt, ahhoz képest meg nem túl finom.

Ami örök kedvenc, az a klasszik sajburi, meg a duplasajtos McRoyal. Ha friss a krumpli, akkor sztem gyorséttermek közül a Mekié a legjobb (kihűlten mindegyiké tré). Meg ha emlékeztek, limitált kiadásként lehetett kapni egy kecskesajtot burgert is, na az nem volt olcsó, de a libamájassal ellentétben totálisan megérte az árát, kár, hogy már nem lehet kapni.

2018. márc. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban a sült krumplit,meg a Fisch Mac-et szeretem.
2018. márc. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, Fisch Mac az melyik mekiben kapható és mi van benne?
2018. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A 14-es egy másik dimenzióból jött, ahol a nálunk létező Filet-O-Fish-t ott náluk Fisch Mac-nek nevezték el.
2018. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Bezony, én is Filet-o-Fish-nek ismerem :) Amúgy gyakorlatilag egy nagyobb négyzet alakú halrudacska szerű dolog van a buciban tartárral, meg olvasztott cheddar. Finom :)
2018. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
TRIPLACSOKIS KEKSZ*-*
2018. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!