Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Te mit eszel legszívesebben a...

Te mit eszel legszívesebben a Mekiben? Melyik termékben csalódtál?

Figyelt kérdés

Én sajtburgert. :)

A sült krumpli nekem sós papírízű. :/

A McChickenben nekem a saláta keserű volt. :(

A Big Mac is finom, csak azt ritkán veszek.

A reggeliből a Tojásos McMuffint szeretem.

A kólám rendre tele van nagy jéggel. :/


A forró almás pite az finom? :) Még nem mertem kipróbálni.


2018. márc. 11. 00:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

A kedvencem a Big Mac és a duplasajtos McRoyal.

A sajtburgert is szeretem.

Ami nagy csalódás volt, hogy megszüntették a reggelik közül a tojásos mcmuffin sertéshúspogácsával-t. Nem tudom miért, amikor az volt a legfinomabb...

2018. márc. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Legszívesebben sajtburgert, Big Mac szendvicset, sült krumplit, fagyit, Sajtos McRoyalt, üdítőt, almás pitét veszek. Meg az éppen aktuális új szendvicseket mindig kipróbálom.


A sajtburgert nagyon szeretem.

A sült krumpli nagyon finom, épp azért jó mert olyan jó sós, persze van amikor nagyon nagyon sós, az persze nem túl jó, de amikor éppen tökéletesen sós az a legjobb.

A Big Mac is nagyon finom. Vegyél majd többször. :)

Reggelit a Mekiben eddig ha 2x-3x ettem.

Mi nálunk a Mekikben kint vannak az italos automaták, így magunknak tudjuk adagolni a kólát. Nyáron szoktam bele tenni egy kevés jeget.

Az almás pite is nagyon finom. Mindenképpen próbáld ki. :)


Szerencsére még sosem csalódtam egy Mekis termékben sem.

2018. márc. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A krumplit kérheted só nélkül, a kólát jég nélkül.

Mekiben diákmunkázok 4 hónapja és többször végigkóstoltam a palettát személyzeti fogyasztással, az egyetlen amit még szívesen eszek az a camembert sajtfalatok, az almás-málnás pite és maestro-féle újdonságok.

2018. márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb. csak sajtburgert, sültkrumplit, McFlurry-t és almás pitét szoktam a Mekiben enni, így mivel nem igen kísérletezgetek, meg ritkán is járok oda, így nem rémlik, hogy bármiben is csalódtam volna. Vagy talán még a McChickenben kb. úgy 10 éve, de azóta nem is kóstoltam újra.

De ezt a pár ételt kifejezetten szeretem.

Az almás pitét csak ajánlani tudom, szerintem finom. Miért nem mered kipróbálni? :D

2018. márc. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Azokat amiket a 4-es.
2018. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Mcwrapot szoktam,Csibe burgert sült krumplit teát fagyit meg Nugetset asszem így írják.Ezeket szoktam.
2018. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem a Sertés McFarm az elképesztően finom szósza miatt. (Sokan valamiért utálják, nekem örök kedvenc.)


Eszek még szívesen Big Macet, sajtburgert és minden burgert, amiben csirke hús van, mert a mekié elég finom (a majonézzel együtt).

2018. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a sajtburgert tojásos muffint

Taco szosszal a krumplit ls csirkefalatokat

A supla sajtos mcroyalt kétszer etttem de nsgyon finom

Amiben csalodtam a mcrib.....

2018. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Ti mit isztok a kéefszíben?


Érdekel ez valakit? Őszintén...

2018. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is a McChickent szerettem a legjobban, nyami. Aztán McNuggetst édes-savanyú szósszal, vagy sima sajtburger, esetleg nagy ritkán BigMac, de azért nem vagyok annyira oda. Ami nem lenne rossz, de nekem túl csípős a szósz benne, az a csibeburger és a wrap.

Reggelik közül tojásos bagelt szoktam enni, vagy régebben a tojásos McMuffint. Meg szokott lenni olyan nagy szendvics, amiben szintén tojás volt, bacon, valami majonéz meg hash brown. Irtó nagy és laktató, de finom :D Sajnos már nem láttam elég régen.

Ja, és a fagyi persze. Meg a sültkrumpli, alap.

Amúgy viszonylag ritkán járok mekibe :D De szeretem, nem tagadom.

2018. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!