Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a legnépszerűbb vendéglátóh...

Mi a legnépszerűbb vendéglátóhely? Hova jártok legszívesebben vagy leggyakrabban enni?

Figyelt kérdés
Pizzéria,gyrososok, Mcdonalds féle gyorsétterem, KFC, palacsintázó,Cserpes tejivó, éttermek, cukrászdák,MINI bár, fánkozók, főzelékesek,kifőzdék, Vapiano..stb..
2015. ápr. 16. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kérlek alássan leggyakrabban a GBK-ben fordulok meg. Ha nem számítjuk a sarki giroszosokat és kínaikat, ahova melóból kiugrok elhozatalra venni valamit.
2015. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kedvencem a Vapiano, mert hangulatos, finom, nem drága.

Pizzériába nem járok, viszont rendelek hetente 1-szer.

KFC-t nem szeretem, mert sokszor kaptam nyers húst.

McDonald's-ba kb havi 1-szer eszem.

A kedvenc gyorséttermem pedig a Burger King, ott hetente 1-szer vagy 2-szer szoktam enni.

Ja meg még nagyon szeretem az ilyen utcai gyrososokat :D

2015. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

- pizzát, gyrost, palacsintát inkább magunk készítünk, de ha megkívánjuk, ritkán rendelünk

- McDonald's, Burger, KFC évente egyszer, kb - az ma volt :)

- kifőzdék, főzelékesek drágák, meg délben akkora sor áll, hogy annyi idő alatt összehozok én egyet


- leggyakrabban kínaiba, havonta egyszer, biztosan, meg kínais kaját főzünk sűrűn, hetente egyszer biztos

- ezen kívül cuki, mert imádom az édességet :D

2015. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

2-es, az ok hogy szereted a Vapiánót, én is szeretem. De ne mondj már olyat, hogy olcsó!


Pár napja 2700-ért ettem egy tésztát, ami mondjuk egy fél girosznak megfelelő adag volt.. Oké, finom, szép és jó minden, de az hogy olcsó, az nem igaz.

2015. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Én is járok Vapianoba de kínaiba és gyorséttermekbe nem szoktam enni mert nem szeretem őket. Gyroszt is csak ritkán vásárolok.

2015. ápr. 18. 21:43
 6/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Ajánlom mindenkinek:

[link]

2015. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!