Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Iert ilyen balfek a vendeglato...

Iert ilyen balfek a vendeglatosok tomkelege?

Figyelt kérdés
Legyenszo, akar kocsmarol, akar vendeglorol, sorra zarnak be! Felenk videki varosban, egyik haveromeknak van egy kocsmajuk! Komolyan mondom max 5 ember jar be! Pedifg nagy kocsma! Apa es ket gyerek oda van bejelentve! Jarulekos koltseg, ado, rezsi es ennyi! De 5 hazzal feljebb van egy masik kocsma, ami pici es fullon van mindig de inkabb fontos, hogy jol megy alkalmazottal! Miert? Mert a tulaj vett anno szolot, ugyahogy kitanulta a boraszkodast es a sajat borat arulja benn meg elvitelre is hivatalosan! Ennyit kene tenniuk haveromeknak, nekik is sajat bort csinalni es beindulna a buli, mert nincs annyi folyo bor, amit el ne lehetne adni! Az ettermeket meg nem is reszletezem, mert ezt megakarom irni egy konyvben, de ott meg nagyobbat lehetne szakitani!!!

2015. dec. 8. 10:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A pali nincs is a kocsmaba soha! Alkalmazott van. Visszakoltoztl mar nemetbol Miquel? A tobbieknek meg o raoxa raj! Nijed a vilag a konytv meg igazi self-made lesz poortfolio menedzsment, anyagi fuggetlenseg, motivacio... Minden lesz benne kozossegi finanszirozasbol lesz kiadva!
2015. dec. 9. 10:32
 22/24 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudom milyen könyvet akarsz írni, ha úgy írsz, mint egy autista általános iskolás egy vaksötét szobában.
2015. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Citromost, ettől kidőltem... :D

Nem indítasz plágiumpert ellenem, ha ezt a mondatot felhasználom?

2015. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Es ezen mi a kidolni valo, hogy valaki csak mocskolodni tud? A targyrol meg emlitest sem tesz? Es ha ezek utan autista lenne a gyerekeitek, akkor is ilyen qrva nagy poennak szannatok? Hm varom a valaszokat!
2015. dec. 9. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!