Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyit keresnek a kürtöskalác...

Mennyit keresnek a kürtöskalács árúsok belföldön esetleg külföldön?

Figyelt kérdés
pl. karácsonyi és egyéb vásárokon.
2013. szept. 23. 16:50
 1/7 supra01 ***** válasza:
74%

Darabja 200-500 ft

odakint 3-4 EUR

hogy mennyit adnak el naponta, azt nem tudom, saccra kb: 100-200 db / nap

2013. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon biztos jobban, de ettol eltekintve nem hiszem,hogy jol,rengeteg a konkurencia kis helyen. Kell valami plusz,akkor mennek hozzad. Arban,meretben,izesitesben,kinezetben stb.
2013. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, külföldön nem nagyon van "párja", de hagyománya sem... De mikor másodszorra mennek már biztos jobban rákap a nép kinn is:D Az elsőjét pontosítanám, itthon egy kürtőskalács 5-600 forint.Tudom, mert múlt hétvégén volt itt nálunk (kisebb város)szüreti fesztivál.:) 400-ért még jópár éve láttam, nemhogy még az alatt.

Azt tudom, hogy pl. Németországban tavaly 1 kolbász volt 4 Euró a karácsonyi vásárban.

2013. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lengyelországban lenne rá kereset?

(Időszakonként, rendezvényeken, vásárokon.)

Ha az ottaniak nem ismerik, mennyi eséllyel figyelnek fel rá? Kudarc lenne?

2013. szept. 27. 14:32
 5/7 LaszloIbi78 válasza:
29%
Szerintem keveset ahhoz, hogy megérje azt árulni, inkább tanulj valamit ami örömet okoz és abban munkálkodj
2013. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
neharagudj de ha nem fogok dolgozni nem lesz pénzem a megélhetésre, szivesen laknék a szüleim házában és suliba járnék de sajnos ugymond "kinőttem" már ezt. Nem kérdeztem milyen ágon folytassam a további életemet. Van egy ilyen lehetőségem, és szerintem bármi jobb a munkanélküliségnél.köszi
2013. szept. 28. 11:57
 7/7 anonim válasza:
szlovákiában 1,70-2 euro, 500-600 forint
2013. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!