Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jól érzékelem hogy még a jobb...

Jól érzékelem hogy még a jobb szállodákban lévő svédasztalos vacsorák minősége sem olyan jó?

Figyelt kérdés
Voltam már több jobb szállodába ilyen 4 csillagos wellness szállodákban és oké hogy ehetők jók voltak ezek a svédasztalos vacsorák, de valahogy a minőségén éreztem hogy nem olyan jók.. én arra gondolok hogy ez azért lehet mert ennyi pénzből ilyen sokféle kaját úgy hogy korlátlanul ehetsz nem tudnak kihozni minőségi drága alapanyagokból
aug. 7. 12:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
85%

Itthon nem tudom.

Külföldön volt (egyiptom, töröko., 5*), hogy kb ugyanaz a kaja volt kirakva 30 féle változatban.

Nekem bejön a fűszerezés, de az egyikben krumpli volt a másikban paradicsom, de minden ugyanaz.

Nekem ez pont azt a hatást keltette, hogy sokat, gyorsan üssünk össze. Sütik ugyanez.

aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%

magyarorszågon a 4 csilagos hotelekben is minösėgre olcsobb hozávalokbol stb .


külföldön a 4-5 csillagos supererior szállodákban minöségi reggelit csinålnak kinålnak stb.

aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
20%
alap hogy egy igazan jo szallodaban nincs svedasztalos etetés hanem alacarte rendeles.
aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#13 Ismered azt a fogalmat, hogy "alkotmányos költség"?
aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!