Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jól érzékelem hogy még a jobb...

Jól érzékelem hogy még a jobb szállodákban lévő svédasztalos vacsorák minősége sem olyan jó?

Figyelt kérdés
Voltam már több jobb szállodába ilyen 4 csillagos wellness szállodákban és oké hogy ehetők jók voltak ezek a svédasztalos vacsorák, de valahogy a minőségén éreztem hogy nem olyan jók.. én arra gondolok hogy ez azért lehet mert ennyi pénzből ilyen sokféle kaját úgy hogy korlátlanul ehetsz nem tudnak kihozni minőségi drága alapanyagokból
aug. 7. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
77%

Nyilván nem minőségi és még a jobb eset,ha íze is van...nem vagyok sznob vagy válogatós,de sok helynek nem erőssége az étkeztetés.

Egyébként a magyar szállodák túlárazottak és mindent próbálnak a lehető legkisebb kiadásból megúszni.Mi már leszoktunk róla,hogy itthon menjünk el,sokkal jobb ár-érték arány van külföldön.Ha csak 5 nap,akkor is jobban megéri egy olcsóbb repülőjeggyel együtt.

aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem jól. Nagyon messze vagy Te még a jobb szállodáktól.
aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Változó, nekem jó tapasztalataim vannak, de az tény hogy főszezonban az árak horribilisek legalább is számomra.
aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
A jobb szállodák is ugyanazt a szar veszik amit a boltban kapsz, max van egy alkalmazottuk aki gusztusosan tálalja.
aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon finomakat ettem,reggelire is.
aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Próbál mindenki spórolni de ettől függetlenül lehet jó ízűt főzni olcsó alapanyagból is

Sokszor nincs rá ember.

aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

Változó, néha ki lehet fogni szuper jókat.


Az viszont biztos, hogy svédasztalos étkeztetés mondjuk eleve a mennyiségre megy rá, és a kaják nagy része laktató és nagyon semleges, nem kapsz gourmand fogásokat.


Ezeknek az all you can eat kajáltatásoknak az a célja, hogy mindenki teleegye magát olcsóbb szénhidráttal, lesz sok krumpli, tészta, kenyér, és olajban sült cuccok, csirke és sertéshús.


Ezzel kompenzálják, hogy mindneki annyit zabál amennyi jól esik neki. És nyilván az illatozó sültkrumpli meg a rántott csirke lesz az, amivel teleeszi magát a nép.


Emellett minden nagyon apróra van vágva, pici torta, pici szelet gyümölcs, pici tálak.

Így kevesebb a hulladék, hiszen a legtöbb ember max 3× megy vissza a tányérral.


A másik amire számítanak, hogy a harmadik nap után már annyira nem zabál be senki, és inkább elnézne valami helyi étterembe enni valami "kultúrálisat".

aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%

A 4* Superior sem nagy szám a kaják tekintetében. Tényleg olcsó alapanyagokból dolgoznak, és a magyaros ízlésnek próbálnak megfelelni (zsíros, sós, húst hússal és hatalmas adagokat nyom be mindenki stb).

Alapvetően a 4* a középosztálynak/felső középosztálynak van. Tehát ahogy írod, ehető, rendben van a kaja, de jellemzően nem prémium alapanyagokból készül.

aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

Svédasztalos kajáltatás nem felső középosztály. Az a réteg már inkább pincért szeretne, meg egyedi rendelést.


Ez pont olyan, mint a Gucci meg a Armani dolgai, amiket az alsóbb rétegek vesznek, hogy úgy érezzék kirúgtak a hámból.

aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
87%
Nem tudom,mi lepontozni való van a valóságon.Igazán sajnálom,akinek ezzel az egójába tapostam,és nem érzi magát különlegesnek miután kifizetett 100x ezer ft-ot per éjszaka.Elmondom,hogy ah 5*-osok nagy részében is ugyanaz a szar van,persze beszéltem már olyan agyhalottal ugyanarról a helyről,aki nem tudott hogyan hasra esni,mert körülugrálta a pincér 5x/per vacsora egy tányér közepére pottyantott ha nem is sz*rral,de otthon is viszonylag olcsón,kisebb odafigyeléssel ugyanúgy összehozható fogással.
aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!