Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért divat szidni a mekit?

Miért divat szidni a mekit?

Figyelt kérdés
júl. 21. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, én a KFC-t szoktam, mert ott még egy normális kaját nem ettem.
júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szidják, mit hallottál? Én legutóbb azt hallottam, hogy a mekis sült krumpli a legjobb, de csak teljesen frissen, 10 perc után kuka.
júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Hogy szidják"


Itt gyakorin felteszel egy mekis kérdést rögtön jön a gyalázás, keress rá a mekis kérdésekre.

júl. 21. 20:39
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Miért divat a mekiben enni? Ha tudod rá a választ, akkor a kérdésedre is tudod.
júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Mert a kategóriájában a leghitványabb.
júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én nem szidom.
júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
76%
Én nem szoktam szidni itt az oldalon. De fel nem fogom, hogy ha bemegyek a plázába akkor miért a meki, burger, kfc előtt állnak a sorok folyamatosan. Drága és műkaja. Több ezret kifizetek és nem laktam jól. Emellett úgy érzem, mintha nem igazi kaját ettem volna. Mondjuk összevetve egy gyros tállal például. Nem azt mondom, hogy néha napján nem lehet ott enni, de hogy emberek tömegei hetente többször járnak oda ebédelni az nekem nonszensz. És a mai árakat elnézve átverésnek is tartom.
júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Mert ehetetlen műanyag mérget adnak el ételként.
júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Magyarországon divat mindent szidni kezdve a rendszerrel.

De neki nyilván gyorskaja,műanyag.

júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szidom, házi kosztot eszek eleget, nekem az felüdülés, ha betolhatok valami hamburgert
júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!