Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jogos volt a felháborodásom,...

Jogos volt a felháborodásom, vagy én voltam türelmetlen?

Figyelt kérdés

Szóval már jó régóta járok ebbe az étterembe menüt enni, tehát nem valami puccos hely úgy alapvetően, tehát ne egy csillagos szálloda éttermének képzeljétek el.


Eléggé siettem, mert délutánra mentem dolgozni. Egy fiatal tanulópincér kihozta a levest, illedelmesen jeleztem neki, hogy szeretném a másodikat is kérni, mert sietek. Persze elfelejtette vagy nem tudom, de mivel tudtam, hogy tanuló, gondoltam jó oké megeszem a levest addig meg lerendezem a fizetést. Viszont amikor befejeztem a levest, sem a tanuló, meg a másik mellette dolgozó két pincér se jött oda, hanem látványosan traccspartiztak egymással, szóval nem azért nem jöttek oda, mert sok volt a vendég. Aztán felálltam és egyiküket, akit ismerek, kicsit türelmetlenebb hangnemben megkértem, h akkor legyen kedves hozni a másodikat, mert sietek és amire a kolléga "baszott egy nagyot" (ezt nem így mondtam, de ez volt a lényeg), a tanulónak nem akartam szólni, mert oké kezdő még oké hogy hibázik, de amikor a háromból egyik se jött oda, ott betelt a pohár.



júl. 3. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Menüs helyen nincs olyan, hogy nincs kész a második, nem frissen készül általában (esetleg a rántott valami, de azt is csak be kell dobni az olajba, nem akkor állnak neki panírozni). Ha már a levesnél jelezted, hogy rögtön kéred a másodikat is, azt illett volna a pincérnek a konyha felé továbbítani, hogy tálaljanak ki egy adagot.

Amúgy ha sietek, nem szoktam levest kérni (mondjuk én amúgy sem vagyok leveses, na meg a legtöbb ilyen helyen nem is szokott finom lenni).

Ha látványosan ignorálnak, azt szerintem senki nem szereti. Én mentem már ki rendelés nélkül egyszer-kétszer, mert a traccsoló pincér annyira elfoglalt volt az egyébként majdnem üres étteremben, hogy még az étlapot sem volt érkezése kihozni. Az ebédszünetem meg véges, nehogy már sietnem kelljen az evéssel, mert a pincér b*szott végezni a munkáját.

júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!