Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jogos volt a felháborodásom,...

Jogos volt a felháborodásom, vagy én voltam türelmetlen?

Figyelt kérdés

Szóval már jó régóta járok ebbe az étterembe menüt enni, tehát nem valami puccos hely úgy alapvetően, tehát ne egy csillagos szálloda éttermének képzeljétek el.


Eléggé siettem, mert délutánra mentem dolgozni. Egy fiatal tanulópincér kihozta a levest, illedelmesen jeleztem neki, hogy szeretném a másodikat is kérni, mert sietek. Persze elfelejtette vagy nem tudom, de mivel tudtam, hogy tanuló, gondoltam jó oké megeszem a levest addig meg lerendezem a fizetést. Viszont amikor befejeztem a levest, sem a tanuló, meg a másik mellette dolgozó két pincér se jött oda, hanem látványosan traccspartiztak egymással, szóval nem azért nem jöttek oda, mert sok volt a vendég. Aztán felálltam és egyiküket, akit ismerek, kicsit türelmetlenebb hangnemben megkértem, h akkor legyen kedves hozni a másodikat, mert sietek és amire a kolléga "baszott egy nagyot" (ezt nem így mondtam, de ez volt a lényeg), a tanulónak nem akartam szólni, mert oké kezdő még oké hogy hibázik, de amikor a háromból egyik se jött oda, ott betelt a pohár.



júl. 3. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Az kimaradt a hisztidből, hogy hogyan jelezted a személyzetnek, hogy végeztél a levessel. Mondjuk aki siet, az nem 300 fogásos zabálást rendez...
júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen 300 fogásos étkezés? Itt leves volt meg második, oszt' jónapot. Hogy kellett volna jelezni? Eddig sehogy se kellett, jöttek és kérdezték, mit kérek. Most persze 1x sietek, akkor meg nagyon ráérnek. Ha én így végezném a munkámat, hát igen hamar "ledöfnének" az ügyfeleim :D És nem volt más munkájuk, akkor nyilván illik a vendégnek is türelmesebbnek lennie.
júl. 3. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Például intéssel, ahogy az szokás... Ha meg annyira sietsz, akkor eszed a főételt és mész a dolgodra. Minden más csak nyafogás.
júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt nem veszik észre, bambák mind :D
júl. 3. 21:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem én illedelmes voltam velük és türelmes.
júl. 3. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Tehát az ő nézőpontjukból te odavágtatsz hozzájuk és lebaszod őket csípőből egy nulla sz-r semmiért, ahelyett, hogy normális emberként szólsz nekik (akár az asztaltól).
júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Még mindig nem vetted észre, hogy a vendéglátósnak mindig igaza van?
júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Arra nem gondoltal h a konyha nem volt kesz a foetellel.
júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Remélem tudod, hogy az ilyen vendégeknek beleköpnek az ételükbe.👐🏻
júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Lehet a konyha nem volt még kész a másodikkal.
tegnapelőtt 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!