Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mivel készülnétek a vendégvárá...

Mivel készülnétek a vendégvárásra?

Figyelt kérdés

2 napra érkezik hozzánk egy nagyon kedves barátnőm, akivel már évek óta nem találkoztunk.


Az egyik nap ebédjét biztosan kint töltjük a városban, a 2.napra is kitaláltam az ebédet.


Reggelikre és vacsorákra várok tippeket, nem akarok extrémkedni, de nyilván nem is párizsis vajas kenyér kombinációt szeretnék.:)


Ja, mindenféléket ehet a barátnőm, és mindent szeret állítása szerint.:)


Mielőtt megkérdeznétek: nem tudom mi a legkedvencebb étele, ennyire sajnos nem szoros a kapcsolatunk.


Köszönök szépen előre is minden tippet!


2020. okt. 27. 12:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Kora reggel menjetek el uszodaba es utana egyetek valamit az uszoda bufejeben.


Este menjetek el mozizni es egyetek egy hektoliter popkornt.

2020. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én általában svédasztalos reggelit szoktam csinálni ha vendégeim vannak. Főzök tojást, egy részét megcsinálom kaszinótojásnak, néhány fajta felvágott, néhány fajta sajt (imádom a sajtot, alapból legalább háromféle van itthon), paradicsom, uborka, retek, paprika vagy amilyen zöldséget találok, friss kenyér, ilyesmi. Ha ahhoz van kedv, akkor rántotta vagy omlett. Általában kirándulni megyünk a barátaimmal egész napra, ez szuper napindító szokott lenni, este meg már úgyis csak borozunk és nassolunk, ilyenkor is jól jön a többféle sajt :D
2020. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire vagy vacsira én a családi találmány melegszendvicsemet készíteném el.

De mindent felsoroltak, amit lehet. Nem kell belőle nagy faxnit csinálni.

2020. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!