Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A vendéglátóhelyeken mi...

A vendéglátóhelyeken mi mostanában ez a kutyaközpontúság és bagós központúság?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több étterembe látom, hogy a vendég kutyával ül az asztalnál ill. az asztal mellett fekszik a kutyája (és nem vakvezető). Nemrég, néhány éve még be se lehetett vinni kutyát étterembe.

Nemrég még volt az éttermekben külön nem dohányzó rész, elkülönítve ill. néhány éve teljesen meg volt tiltva minden vendéglátó helyen a dohányzás. Sokkal jobban odafigyeltek a nem dohányzókra. Most meg úgy kell kajálni, hogy más füstöl bele a pofámba.

Mostanában ezeket nem ellenőrzi az ÁNTSZ?



2019. aug. 4. 10:18
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

13.58


Nem, kezdjük ott miért kell a kutyát bevinned az étterembe?

2019. aug. 4. 14:03
 22/43 anonim válasza:
91%
Engem meg az zavar a strandbüfékben, hogy sokan vizesen és/vagy naptejesen, fürdőruhában a csupasz seggükkel ülnek le a székre és folyik róluk a víz mindenfelé, sokan izzadtak és büdösek, sokan hagyják ide-oda rohangálni a szintén vizes, sáros lábú gyerekeiket vagy pucérkodva hozzák-viszik a kölyköt... Lehetne még sorolni. Viszont egy strandbüfében ez van, ha nem tetszik, akkor ne menj oda.
2019. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Pár éve még nem ez volt, legalább is nem tapasztaltam ilyesmit. Az utóbbi 1-2 évnen lett ez divat, mert az ÁNTSZ büntetett az ilyesmikért. Így a személyzet kizavarta a kutyát behozni akaró vendéget, meg a mások képébe bagózó vendéget.
2019. aug. 4. 14:14
 24/43 A kérdező kommentje:
Különben meg a P betűs barkácsáruházba (ami nem a Poco) is láttam már kutyával bent sétálgató vásárlót. Én úgy tudtam a kuyát kinn kell hagyni a bolt előtt. Nem értem a kutyások miért gondolják, hogy ők bármit megtehetnek mert kutyájuk van.
2019. aug. 4. 14:23
 25/43 anonim ***** válasza:
90%

Mindig is lehetett teraszon, kerthelyiségben dohányozni. Csak bent nem lehet. Ülj be, ha zavar. Mivel, aki dohanyzik, az nem ülhet bent.

Kutya nem büdös általában, bár vannak büdösek is. De van emberek között is büdös.

2019. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
91%
Évek óta, majdnem minden héten megyünk a férjemmel ebédelni egy nap. Még soha nem volt a közelemben kutya. Vagy nem lehetett észrevenni.
2019. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
94%
Be lehet vinni a praktikerbe. Ki van irva a bejarati ajtora.
2019. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
89%
Mert nyaralunk, a parton sétáltunk és megéheztünk. A kutya családtag, szeretem ha jön velünk mindenhová. A Praktikerbe is többször vittem, kutyabarát hely. Ha épp akkor jut eszembe, hogy kell valami amikor velem van, nem fogom csak ezért hazavinni.
2019. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
83%

Be kellene látni, hogy nem az általad fikázott réteggel van a baj, hanem veled.


Azt írod, hogy normális ember menne étterembe... de te nem vagy normális!

A normális ember kulturált, és nem fröcsög, ha másik asztalnál semmi rosszat nem okozó kutya van.

Ez is egy erős túlzás, hogy harapni lehet a füstöt.

Én sem szeretem, de azért ne túlozzunk már. Ülj odébb eggyel. Vagy odébb ülnek ők, ha van hely.

Pénzed nincs, büfébe ülsz be, de királyi bánásmódot vársz.

Mire fel?

Te öltönyben mész, franciául kéred ki a homárt, és busás borravalót hagysz?

Ja nem, csak fröcsögsz, de abban nagyon profi vagy!


Én büdös kutyaszagot esküszöm soha sehol nem éreztem még, ellenben igénytelen, izzadt, vagy alkoholtól bűzlő emberszagot rendszeresen. Az ilyet miért nem tiltják be?


És jogos, akik írták a gyerekek visítozását. Na az tényleg zavaró. Tőlük nem tudsz pihenni, nem tudsz rendesen enni, mert szaladgálnak az asztalok között, félsz, hogy mikor borítanak fel valamit, még a saját szüleiknek is zavaró sokszor, de ez van, ilyenek a gyerekek. Az viszont tény, hogy sokkal bosszantóbbak, mint a csendben fekvő kutyák.


De a legbosszantóbbak ezek a nagyokos megmondóemberek, mint a kérdező, akik különben hiszik magukat mindenkinél.

2019. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

15.08


Szerintem a kutya akkor se étterembe való! Ha sétáltatod, és megéhezel, menj haza azt egyé otthol. Ott úgy eszel egy tányérból az állatoddal, ahogy akarsz. De étterembe vannak mások is. Aztán majd a Tescoba is kutyával fogtok sétálgatni?

2019. aug. 4. 15:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!