Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A vendéglátóhelyeken mi...

A vendéglátóhelyeken mi mostanában ez a kutyaközpontúság és bagós központúság?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több étterembe látom, hogy a vendég kutyával ül az asztalnál ill. az asztal mellett fekszik a kutyája (és nem vakvezető). Nemrég, néhány éve még be se lehetett vinni kutyát étterembe.

Nemrég még volt az éttermekben külön nem dohányzó rész, elkülönítve ill. néhány éve teljesen meg volt tiltva minden vendéglátó helyen a dohányzás. Sokkal jobban odafigyeltek a nem dohányzókra. Most meg úgy kell kajálni, hogy más füstöl bele a pofámba.

Mostanában ezeket nem ellenőrzi az ÁNTSZ?



2019. aug. 4. 10:18
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Aha. És ha egy balatoni büfébe leülnél a napernyő alá, (aminek nincs belső része) akkor ott hova mész/ülsz? Harapod a szomszéd asztalnál bagózók füstjét?
2019. aug. 4. 12:23
 12/43 A kérdező kommentje:
12.21 Akkor nem tudom te melyik országba jársz, de menj le mondjuk Siófokra, Petőfi sétány éttermeibe. Bizony láthatnál csodákat. Csak mert tegnap ott voltam, de másutt is rendszeresen találkozok a jelenséggel.
2019. aug. 4. 12:26
 13/43 anonim ***** válasza:
86%

Tegnap voltunk pont étteremben a Balatonon.

Van kutyám és a párom dohányzik. A kerthelyiségben volt elkülönítve egy dohányzó rész, ott ettünk,a kutya a lábamnál feküdt egy hang nélkül egész végig. Senkit nem zavartunk.


Én örülök, hogy gondolnak végre a kutyásokra is.

2019. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
89%
Tanulj meg főzni. Otthon olyan körülményeket teremtesz magadnak az étkezéshez, amilyet akarsz, nem kell senkihez sem alkalmazkodnod.
2019. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
De ne a legnívósabb éttermekre gondoljon senki. Elég csak egy balatoni strandbüfét megnézni.
2019. aug. 4. 13:11
 16/43 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ne járj ilyen proli helyre, menj normális étterembe!
2019. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

13.13

Nem, az a baj, hogy a proli jár normális étterembe.

2019. aug. 4. 13:19
 18/43 anonim válasza:
93%
Egy balatoni strandbüfétől mégis mit vársz ember??? Milyen elvárásaid voltak vele? Menjél a kastélyszálló éttermébe, ott nem lesz ilyen problémád, igaz, meg is kell fizetned a sznobizmusod árát.
2019. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Azért vagyok sznob, mert ebéd közbe nem mások bagófüstjét akarom szívni?
2019. aug. 4. 13:22
 20/43 anonim ***** válasza:
87%
De kérdező, az én kutyám nem büdös, észre se venni, hogy ott van. Miért zavar téged egy Balaton menti büfé-étteremnél?
2019. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!