Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok azért néznek így ki...

A vegánok azért néznek így ki mert betegek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ha mindig ránézek egy ilyen vegánra állandóan azt látom hogy olyan sápadtak, hófehérek a szemük beesett a hajuk is töredezett, gyenge szálú. Nem tudom de mindig ha egy vegánra ránézek nekem az az érzésem hogy ezek a betegek...


Erre a kettőre is nézzetek rá, hát nem tudom de nem az egészség képe


2019. márc. 31. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nézz rá erre is. Ó is vegán.

[link]

2019. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%
Nem.
2019. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Kerestél két vegánt, aki kifejezetten fehér börü, és most provokálni akarsz!


A legtöbb vegán nem ilyen, nem sápadt, nincs semmi bajuk, nem is látod rajtuk, hogy vegánok, csak akkor tudod, hogy azok, ha mondják.

2019. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Európai mégis milyen szîne legyen.
2019. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár vegán receptblogos:

[link]

[link]

[link]

[link]

Meg egy cikk vegán sporoltókról (a képeket akkor is látod, ha nem érted a szöveget!)

[link]

2019. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A vegánok is lehetnek betegek, ahogy a többi ember is. Az is lehet (nem hiszem, hogy így van), hogy az a kettő darab, akikből a több tízezer másik vegán egészségi állapotára következtettél, tényleg beteg. De ha kicsit foglalkoznál a témával, rengeteg egészséges vegánt is találnál, és azt is megtudhatnád, hogyan csináld egészségesen.
2019. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom rajtuk hogy betegek lennének ,csupán fehér börüek, illetve nem sok napot látták mostanában ,de a fiam aki szereti húst még is így néz ki .
2019. ápr. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem látok sehol beteget.
2019. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!