Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus húsleves? Hús...

Vegetáriánus húsleves? Hús nélkül hogyan legyen húsleves íze?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 18:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
húsleves attol húsleves hogy hús van benne anélkül zöldségleves.
2018. máj. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam a tökbélből (tökmagból) készült "húslevesről", talán gyerekkoromban ettem is, mert eléggé szegények voltunk.

Akik készítettek, vagy ettek ilyet, azok szerint állítólag teljesen olyan mint az igazi.

Próbáld ki, sokat nem veszítesz!

[link]

2018. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Misibácsi válasza:
68%
Akkor zöldséglevesnek hívják!
2018. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 jegecske ***** válasza:
31%

Húsleves nem lesz hús nélkül, de jó zölsdég leves lehet

Véleményem, húst kell enni, az ember vegyes táplálkozású lény. Szükséges a fehérjebevitel

2018. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%

Húst nem kell enni, az ember mindenevő s fizikailag elvileg és általában elvan csak növényi és csak állati étrenden, de a sima (nem vegán) vegetáriánus étrend pont hogy mindenevő...


Fehérjét bőven be lehet vinni vegánként is, nem értem, miért gondolja bárki, hogy nem... Vegaként pedig özön állati fehérjét lehet enni, bár nem tanácsos, mert a túlzott fehérjebevitel nem egészséges.

Van, aki azért is kerüli a húst, hogy rendes szinten maradjon a fehérjebevitele és így sem mindig sikerül.

2018. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
leveskocka?
2018. máj. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16%
Rákosi elvtárs idején a Néphazugság című lap állandóan húsos recepteket közölt a proletáriátussal. 1 szem hús nélkül.
2018. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
Probáld meg a füstölt sajtot belereszelni és beveszi az ízét és még bele is olvad mintha tészta lenne. (nem vagyok vega, csak egy tipp)
2018. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
22%
A Maggi erőleves kockájával szerintem eléggé húslevesízű levest lehet főzni hús nélkül, és nincs benne állati eredetű összetevő (annyi, nyomokban halat tartalmazhat). A nem húsos leveskockák közül szerintem ez a legjobb.
2018. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!