Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ki miért lett vegetáriánus...

Ki miért lett vegetáriánus vagy esetleg vegán?

Figyelt kérdés
Én pl az "állatokért" lettem vega . De mikor ,, nagy leszek " , vegán leszek !
2018. febr. 9. 08:25
1 2 3
 1/22 szandi1993 ***** válasza:
82%
Én az állatok miatt lettem vegán. Úgy gondoltam, hogy ehhez az egészhez ahogy bánnak az állatokkal nem akarok hozzájárulni. Amióta vegán lettem sokkal jobban érzem magam. Tudom hogy etikai szempontból ez a legjobb döntés amit hozhattam.
2018. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Sokszor volt már kérdés.

Én nagyrészt a környezet és annak élővilágának a védelme miatt.

2018. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Állati termékektől undorodás miatt.
2018. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Saját egészségem miatt, de ami fontosabb, hogy tapasztalati úton, nem pedig mert ezt láttam a youtube-on.
2018. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem több egészségügyi problémám volt, amik nagyrészt megszüntek, amióta nem eszem húst.
2018. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Etikai okokból lettem vegán.
2018. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
79%

Én nem szeretem a húst, amiatt. Jó egy éve étkezési zavar miatt megundorodtam tőle, nem esett jól. Mióta felhagytam a húsevéssel, sokkal jobban érzem magam belsőleg.

Most már az állatok miatt sem eszem, és a tejtermékekről is le fogok mondani a közeljövőben.

2018. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Én eszem húst, viszont exem anyukája egyáltalán nem, mert nem bírta a gyomra, valamiféle egészségügyi problémája volt ezzel. Ezért utálom, amikor valaki csak divatnak kiáltja ki ezt a dolgot.
2018. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Lakto-ovo vagyok.


Mert rossz a közérzetem a húsoktól - fejfájás, hasmenés, gyoorfájdalom, sok sav, savhányás...

2018. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én undorból hagytam el a húst, évekkel később pedig elvi okokból váltam vegánná.


A férjem azért, mert számos egészségügyi problémáját megoldotta ez az étrend (hajhullás, pikkelysömör, emésztési gondok).

2018. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!