Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hi! Holnap áttérek a teljes...

Hi! Holnap áttérek a teljes növényi étrendre (lehetőleg végleg). Csatlakozik valaki hozzám? : )

Figyelt kérdés
17/L
2015. máj. 31. 19:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2015. jún. 3. 20:02
 22/26 anonim ***** válasza:

a bolti növényi sajt nagyon mű, csinálj magad. ez sajnos ilyen műfaj, ha jót akarsz enni, sok idő, mosogatás, utánajárás, stb, de megéri, és ha belejössz, egyre könnyebb, gyorsabb...

netes bioboltból szoktam rendelni, árgép szerint ahol a legolcsóbb éppen vmi

2015. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2015. jún. 4. 22:05
 24/26 Janmatt válasza:

Én szívesen..., de ugye ehetek húst is?

Amúgy én is kipróbálnám a vega étrendet, csak nem bírnám megállni, hogy ne egyek húst! :)

2015. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
húst nem enni könnyű:D a tejtermék már nehezebb, de csak mert mindenhol ott van
2015. jún. 22. 22:09
 26/26 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Most épp találtam remek sajtot, s a vaj is jó dolog, az elmúlt hónapokban a nyakára hágtam másfélé kiló akciós Kerrygoldnak, de azért nem lenne nagy ügy nem enni őket. A többi tejterméket egyik napról a másikra hagytam el, csak pár ételnél hiányoztakl, de az áthidalható. Kivéve a tejet és a túrót, mert azokat nagyon régen nem ettem akkor már.

A tojást nem tudnám elhagyni, sok okból kifolyólag, a többi állati terméket könnyű lenne, ha akarnám. De nem akarom. Poénosak olykor-olykor, már amelyik, mert a laktózosokat nem szoktam enni és a bolti húsokat sem, kivéve némely halat.


De van, aki tej nélkül nem tudja elképzelni az életet... Vagy zöldségevéssel. Míg én erősen irritált állapotba kerülnék a napi nyers ;s sült zöldségeim nélkül s makacsul tartja nálam magát az az elképzelés, hogy egy kiló zöldség egy napra kellemes, de nem nevezhető soknak, olykor elégnek sem.

2015. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!