Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! Rátok is úgy...

Vegetáriánusok! Rátok is úgy néznek, mintha egy idegen bolygóról csöppentetek volna a Földre, mikor bejelentitek, hogy vegetáriánusok vagytok?

Figyelt kérdés
Veletek is heccelődnek, vagy tiszteletben tartják?

2013. dec. 20. 15:47
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Eszméletlen, nem hittem volna, hogy vitát fogok kirobbantani ezzel a kérdéssel... Meg nem értem azt, miért olyanok válaszolnak, akiknek nem szól a kérdés. Ez kb. olyan, mintha én vegetáriánusként felmennék egy magyaros ételek elnevezésű fórumra, és osztanám az észt, meg próbálnám meggyőzni a húsevőket, hogy térjenek át a vegetáriánus táplálkozásra. Viszont én nem megyek házhoz a pofonért.
2014. jan. 12. 15:06
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Bocsáss meg felség, hogy bele mertünk ugatni! :) Igaz, a kérdés, nem nekünk (nemvegáknak) szól, de rólunk, úgyhogy annyira ne legyél felháborodva. Senki sem írta azt, hogy egyé' húst...
2014. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
25%
Én akkor szoktam heccelődni, ha lenéz emiatt, vagy állatkinzónak meg hasonló finomságokkal jellemez egy vega (balfék vadász :P ). Ha nem kötözködik én sem vele. Viszont azt megszoktam kérdezni, hogy miért vega. Na és ilyenkor szoktak bepöccenni. Persze én nem amikor elitélően kérdőre von engem, hogy milyen jogon eszem meg a húst, amiért állatok szenvedtek. Nem mintha a növények megtermeléss és minél nagyobb hozama érdekében használt rovarölők megtizedelik a terület ízeltlábúinak a számát és így az azokat fogyasztó állatok meg szépen eltünnek a környékről...
2014. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan erről van szó, ahogy az utolsó hozzászóló mondja.
2014. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
100%
sajnos igen. pedig 5 éves korom óta nem eszem húst. nagypapámnál láttam disznóvágásokat és azóta képtelen vagyok megenni. szinte már szégyellem magam az emberek előtt ha azt mondom, hogy nem eszem húst. általában háromszor visszakérdeznek még, aztán megkérdezik miért és legvégül letolnak, milyen kis érzékeny a lelkivilágom. ilyenkor legszívesebben rájuk ordítanék, hogy megérteni sem próbálnak. 17L :)
2014. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ne haragudj te 100-ból 1 vegetáriánus nem sértődik meg, ha megkérdezik, hogy miért és válaszol is rá. Akiktől eddig kérdeztem mind támadásnak vették és egyből elkezdtek oktatni, hogy én mi jogon eszem a hús. Szóval ne lepődj meg ha ez a reakció kétirányú.
2014. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!