Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit kéne ennem?

Mit kéne ennem?

Figyelt kérdés

Teljesen megvetem azokat a tpálálékokat , amikhez meg kellett ölni egy állatot , tehát nem eszek húst semmilyen formában...

Mégis aggaszt , hogy a fehérjéhez nem jut a szervezetem , a szóját utálom , hányinger fog el amikor beveszem a számba , és lenyelni sem tudom , vannak valami kapszulák a fehérje pótlásra?


2012. febr. 10. 18:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
inkább a magvakat szeretem , meg a diót stb .... azokkal lehet pótolni mindazt amiket a hús adna?
2012. febr. 10. 18:21
 2/15 anonim ***** válasza:
Létezik tejsavó fehérje por, amit turmix alakban lehet meginni, illetve van tojásfehérje. Természetesen azt nem tudod ellenőrizni, hogy a tejsavó nem kegyetlen körülmények között tartott fejős tehenek tejéből származik-e, mint ahogy a tojásrakó csirkéknek is utána kell menni, különben sokat nem ér a nagy vegetarianizmus.
2012. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és letudná valaki írni pontosan , hogy miket kellene ennem , minden nap (és kb mennyit) , hogy ugyebár pótoljak mindent?
2012. febr. 10. 18:23
 4/15 A kérdező kommentje:
ömmm , a tejjel nincs semmi bajom , mert ahoz , hogy azt kinyerjék az állatnak nem kell meghalnia ,tehát sajtot és tejtermékeket eszek
2012. febr. 10. 18:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a tojást is megeheted. Több, mint semmi!
2012. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

sajnos a tojással is úgy vagyok mint a szójával ...

nem bírom megenni

2012. febr. 10. 18:46
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
A tejelő tehenek másfél-két év után meghalnak a túlerőltetéstől.
2012. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ezt nem tudtam ,de köszönöm a felvilágosítást :) úgytűnik 1 el több dolog kerül le a terítékről
2012. febr. 10. 19:06
 9/15 anonim ***** válasza:

túró

sajtok

lencse, borsü, zöldbab, zöldborsó, szárazbab, gomba,

író, kefír, joghurt

tojás

2012. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért? A bolti tojásokban nincs kiscsirke, mert a tyúkok kakas nélkül tojnak. Az csak egy petesejt némi fehérjével körbevéve.


(Ha úgy tetszik, a tyúkok "menstruációja".)

2012. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!