Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Kaptam 1 kg darált szóját.Mit...

Kaptam 1 kg darált szóját.Mit készíthetek belőle? Szója fasírt milyen izű? Nem vagyok vegetariánus egyébként

Figyelt kérdés
aug. 25. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mehet bármibe hús helyett.Fasírt,rakott pl
aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Bármit amibe darált hús kell.
aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak fasirtot készítettem vele anno. Finom, én nagyon szerettem, de nem szabad úgy gondolni rá, hogy hús helyett van. Akkor hatalmas csalódás lesz.
aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Az egyik legegészségtelenebb alapanyag. Én kidobnám.
aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%

Én fasírtot nem tudtam belőle csinálni.

De nagyon jó rakott ételekbe, bolognaiba, chilis babba, töltött paprikába, pásztor pitébe.

aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Én már töltött káposztát is ettem belőle. Nagyon finom volt.


De bármit is csinál belőle az ember, tudni kell elkészíteni.

aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Paczalos István ***** válasza:
maximum felesbe keverd darált hússal, nem nagyon érzed meg a különbséget. Elég sok receptet találsz hozzá a neten, nekem pl. a Stefánia különösen jól bejött
szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 benboglar ***** válasza:
Bármilyen darált-húsos ételbe teheted. Előzőleg delikátos langyos vízzel elkeverem,állni hagyom,hogy beszívja. A fasírtba téve lágyabb lesz és jobb ízű,az egész családom imádja,évek óta így készítem. De lehet rakott ételekbe,töltött ételekbe tenni,kevesebb hús kell,de nagyon finom! Jó étvágyat hozzá !
szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
szept. 2. 22:51
 10/10 Moon_Walker ***** válasza:
dobd ki. egészségtelen.
szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!