Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi az alternatíva szalonnára?

Mi az alternatíva szalonnára?

Figyelt kérdés
Regelire kellene valami ízletes energia bomba. Tükörtojás mellé, "bacon" és rántottábba felszeletelt szalonna helyett kellene valami etikusabb. Gondolom olyan finom nem lesz, de legalább hasonlóan tápláló lehetne...mivel kellenek a kalóriák...

máj. 28. 14:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%

Miert kellene? Tojásban van bőven kalória és fehérje. Tegyél bele tobb zöldséget.

Vannak vegán kolbaszok, pl. Lidlben, de drága es szerintem nem jó.

máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%
A vacsorakirályban iszak Eszti csinált olyat levesbetétnek hogy kamu bacon csík azthiszem rizspapírból csinálta és az volt valahogy befűszerezve. A részben benne van hogy készítette én nem emlékszek már rá pontosan, csak tudom hogy mindenkinek nagyon bejött és nem hitték el hogy nem igazi bacon
máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
40%
Megtaláltam itt elmondja hogy készíti [link]
máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%
Füstölt pirospaprika?
máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%
Sparban volt régen tök finom növényi baconhelyettesítő, valaki nem tudja hogy az még létezik-e bárhol? Vagy teljesen megszűnt? :(
máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon jól imitálja a szalonnát a padlizsán, vékony szeleketre vágva, erösen füszerezett (só, fokhagyma, paprika olajban pácolva legalább 3-4 órát, utána pedigy úgy kisütve, mint az eredetit.

Ugyanez kisebb kockákra vágva a túrós tésztára vagy carbonaraba is nagyon jó.

máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
Eszembe jutott, hogy vannak ilyen olívaolajban eltett füstölt zöldségfélék, aszalt paradicsom, paprika, az is jó lenne a tojással.
máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
8%
google-ba beírod, hogy vegán szalonna, vegán bacon, bacon helyettesítő, 1000 oldalt és ötletet kapsz, ennyire nehéz?
máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
29%
8-as: és ezek között a 99 % használhatatlan vagy valami müanyagból készült förmedvény, illetve rengeteg éppen NEM vegán, csak a szalonna szó benne van a keresöben megadottak között.
máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
Gomba,tofu,csicseriborsó
máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!