Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok. Olyan vegán, kipróbál...

Vegánok. Olyan vegán, kipróbált falafel(szerűség) receptet kérek, amelyet sütőben, tepsiben lehet sütni?! Légy szíves, olvass tovább.

Figyelt kérdés

Nem serpenyőben, étolajban süthető változatot keresek. Olyat ismerek. :)


Ehhez hasonlót sikerült már otthon kiviteleznie valakinek?


[link]


Csicseriborsó 60%, Vöröshagyma, Napraforgó olaj, Búzadara, Petrezselyem, Kukoricakeményítő, Só, Fűszerek, Sütőanyag szódabikarbóna


Érdekelnek az összetevők pontos adagjai és a fűszerezés.

Azt gondolom, hogy az ebbe kerülő csicseriborsó már meg van főzve és a búzadara is. Szerinted?



2021. dec. 16. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez nem kell speciális recept, eddig minden falafelt/zöldségfasírtot sütőben sütöttem.
2021. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2021. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nagyon sok recept van fenn - bloggerek által kipróbált.

2021. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt 3 napja készítettem, a fűszereket megküldtem rendesen, nagyon finom lett! Múltkor másik céklafasírt receptet készítettem, az nem lett ilyen jó, de ennek az állaga is jó lett.


Egyébként én is minden vegán fasírtot sütőben sütök, nem esnek szét. Falafel nem esik szét ha jó apróra darálod.

2021. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!