Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi az erőszakmentes,konyha...

Mi az erőszakmentes,konyha hívei vagyunk,. Ti milyen konyhát,vezettek ?

Figyelt kérdés
Érdeklődő .

2021. jún. 17. 19:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

" Aki ilyen állatok húsát eszi maga is megtévesztett,lesz nem ismeri fel az igazságot !"


Ez már úgy hangzik mint egy vallási fanatizmus. Kéne már egy kis nyomor, meg éhezés, mert a bőség zavarában teljesen elborul az elméje egyeseknek.

2021. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem,kell ide gyógyszer látszik kik nem értik és miért . Le van írva ! Segítek! Aki sok gén-módosított csirkét eszik mag is módosul fejben .
2021. jún. 18. 07:34
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Aki meg sok hülyeségből informálódik az maga is azzá válik, sírni kezd.
2021. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Amíg használsz olyan szereket amikhez állatokon kísérleteznek addig semmi közöd az erőszakmentességhez
2021. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

Én eszek húst, sőt, személyesen ismerem a tyúkokat, amik a tojásomat tojják. Nem hat meg. Nem vágtam még csirkét, de láttam ahogy más csinálja, az se hatott meg.

Az emberek szenvedése meghat, megteszem amit tudok, hogy rabszolga mentesen fogyasszak (fast fashiont kerülöm) ha kell valami, először használtan keresem.

Igyekszem kevés műanyagot használni.

Szóval igen, képes vagyok az aggódásra és a lemondásra, de nem vagyok és soha nem leszek vegetáriánus.


Csak úgy mellékesen jegyzem meg, tudod, hogy a drága kis tehenek előszeretettel esznek apró madarakat? Pedig állítólag növényevők...

2021. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Oké, de nem én vágom le a disznót amit megeszek. Bennem nem termelődik semmilyen hormon, hiszen csak megveszem a boltba a húst
2021. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
Még mindig nem definiáltad, hogy mit jelent az erőszakmentes konyha.
2021. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%
Jelentettem a kérdést, provokatív majom.
2021. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
A hús minden, csak nem szemét. Nézz utána!
2021. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
21-eske, addig még a bejelentő,nem érvényesül addig csak annyit,hogy még van gyors pác,és olyan felvágottak amíg egy hónapig is frissek addig nincs szemét ?
2021. jún. 18. 12:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!