Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mióta és miért vagy vega/vegán...

Mióta és miért vagy vega/vegán? Kort és nemet is írj.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 18:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
40%

Az egyik osztálytársam, fiú, születése óta vega, mert az anyja szerint ez trendi. Mesélte, hogy fáj a szíve, ha látja az osztálytársaimat szalámis meg egyéb húsos szendvicset enni, meg ebédnél is. Egyébként én 160 centi vagyok, Ő meg 125. Úgy sajnálom szegényt. :'(

11/L

2010. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
15%

ez az igen okos szülők nagyon remek nevelése..

vega embereket alapból nem értem. HÚSRA SZÜKSÉG VAN ÉS SEMMIVEL SEM PÓTOLHATÓ! ezt mindenki tudja, csak a vegák nem ismerik be.

én a srác helyében ennék húst, és nem érdekelne h anyám mit mond.

2010. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
15%
előző vagyok. 18/L
2010. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
22%

Nekem csak az tűnik fel hogy a hal is hús.De akkor miért eszik a vegák o.O?


Amúgy a hús és a tejtermékek nélkülözhetetlenek az emberi szervezet számára...

2010. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%
Kb. egy éve, hogy nem eszek semmiféle húst. Bár sosem voltam valami nagy húsevő, szóval nem hiányzik. Jól vagyok. Élek. ;D
2010. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
9%

a hal nem minősül igazi húsnak, nem tudom h miért, de az nem az :)

az a fajta vegaság még elfogadhatóbb egy fokkal, amelyik eszik halat meg tojást, tejet, de az, amikor semmi állati eredetűt nem vesznek magukhoz, az egyszerűen ostobaság.

2010. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
44%
A hal is hús.Miért nem élölény?Nem állat vagy mi? -.-
2010. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Mi lenne ha hasznos válaszokat adnátok? Aki nem vega, az ne válaszoljon, mert nem neki szól a kérdés.


Nekem a morális mércémmel nem összeegyeztethető a húsevés. Ez a hittérítés amit itt csináltok mintha valaki a szex-szerelem rovatban elkezdené osztani, hogy ez mint bűn és egyébkéntis cölibrátust mindenkinek.

Menjetek másik topicba.

2010. aug. 12. 19:15
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

14 éve azért lettem vega, mert megértettem, hogy ez elengedhetetlen az emberré válás folyamatához.A húsevés nagyon nagy visszahúzó erő!Azóta érzem, hogy haladok, már majdnem ember vagyok, és barátaim az állatok.

Szeretet és erőszak -a kettő kizárja egymást.

37/F

2010. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
xD
2010. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!