Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a viszonyod anyósjelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a viszonyod anyósjelölteddel? Kort nemet is írj, és h mióta vagytok együtt a pároddal? 21/L

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére nagyszerű.

Nagyon szeretem, mondhatni szinte példaképem, igazán nagyszerű asszonyság.

21/L, 2,5 év

2010. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elején nagyon jóban voltunk,naponta beszélgettünk telefonon,majd ez olyan egy év után megszűnt valamiért. Utána elkezdett furkálódni,hogy nem vagyok elég jó a páromnak,és buzdította,hogy szakítson velem. Egyszer már nagyon elegem lett,felhívtam,és megbeszéltük a dolgokat. Azóta elvileg minden rendben,mikor átmegyünk hozzá,akkor is aranyos. Remélem így marad. 18/L, 2 éve vagyok együtt a párommal.
2010. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Jó! Segített nekem h ne bukjak meg matekból. Meg baromi jól főz!!! XD Cserébe én meg segítek nekik egy csomót a kertben :D (meg dugom a gyerekét XD)

17/F majdnem egy éve vunk együtt

2010. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel.


Nem éppen a legjobb a kapcsolatunk..

Szerencsére a vasvilla még nem állt meg senkiben..Bár ami késik nem múlik:D


Van amikor ritka rendes,de legtöbbször boszorkány..


18F

2010. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan filmekbe valóan utál. Bármit teszek az nem jó neki, úgyhogy már nem is nagyon érdekel, hogy mit szól hozzám.
2010. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

engem nagyon bírt a volt barátnőmé:D persze segítettem neki meg minden:D

1 bibi volt a lány apja :D az az igazi falusi paraszt ember (nem bántásként írom) megmondta,h ha elveszem lánya szüzességét az ideje előtt megismerkedek láncfűrészével XD

Azután 2 hétre rá szakított velem.

és ez nem kamu még mielőtt írnátok -.-"

2010. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Eddy21 válasza:
Nekem rossz! Főleg hogy úgy mutatkoztam be hogy 2 hét után lefeküdtünk buli után nálam.Meglettem pirítva rendesen érte.Ott elástam magam.De próbáltam először javítani a helyzeten, utánna mintha misem történt volna.Segítettem náluk nem egyszer.4 hónapja vagyok együtt barátnőmmel, nagyon szeretjük egymást, de szülőket ez hidegen hagyja.Sajnos falusi család ahol még az a módi, hogy 18 évesen megismerkedtek, 21 éves korotokig udvarlás aztán lánykérés és utánna valami.Igazából a 4 hónap alatt eljutottunk arra a szintre hogy képmutatás meg hátammögött szemétkedés már megy, bár jobban tetszett valamiért amikor szemtől szembe ment ugyanez.Ember függő legjobb barátom anyósjelöltje imádja haveromat mint a fiát.Engem meg utál mind2 szülő pedig túlzás nélkül megtestesült hűség meg szerelem vagyok. 21F
2010. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem jó. A párom szülei nagyon kedvelnek, szívesen látnak a családban. Két hónap után ki tudom jelenteni, hogy a család tagja leszek.

21L

2010. okt. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!