Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem esztek húst?

Miért nem esztek húst?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Rettenetesen büdös (erre leginkább akkor jöttem rá, amikor az első három hónapban nem ettem semmi húst), kifejezetten egészséges a szervezet számára (szépít, erősít, szabadabbá tesz, stb), undorítónak tartom, ahogyan kegyetlen (akár kegyetlenül, de) megölik az állatokat. Semmiben sem különbek, mint az ember. Úgy érzik az összes fájdalmat, mint mi. A kés szúrást, a magányt, a reménytelenséget, a halált. Mindent. Az állatok nem gonoszak csak némelyik ösztönből eszik húst, mivel nem fejlett tudatú, mint az ember. Az ember egy elromlott faj, mindenkinek árt, de az állatok végtelenül hűségesek és jólelkűek. Szóval, az állatok sehogy sem érdemlik ezt a sorsot. Pl a kínai kutyát is eszik. Te nem ennéd, igaz? Nos, a kutya is olyan állat, mint a tyúk vagy a malac. Ja, és egy fontos infó a végére: a hús valójában nem finom. A fűszer segít valamennyi ízt belevinni.
2020. júl. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert beteg vagyok töle
2020. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Egyetlen oka volt annak, hogy vegetáriánus lettem: a húsfogyasztás elkepesztően mainstream.

Mostanra viszont annyira életem részévé vált ez az életmód, hogy az arányok hirtelen fordulata esetén sem térnék vissza a húshoz.

2020. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
27%
Én már kb öt éves koromban rájöttem mennyire undorító, folyamatosan kihánytam, és a mai napig oklendezem tőle, csak rossz emlékeim vannak ezzel kapcsolatban így nagyon sokáig nem ettem húst és hát tökéletesen felnőttem nélküle is. Elvi kérdés is van benne, mert már kicsikent sem tudtam megérteni mi jó van abban, hogy oldossuk az állatokat. Mostanra már muszájból megeszem, de csak a csirkehúst, másképpen éhenhalnék a koliban, de nem lett nagy kedvencem...
2020. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!