Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nokedlihoz vegán étel?

Nokedlihoz vegán étel?

Figyelt kérdés

Holnapra marhapörkölt lesz nokedlival, de egy vegán is nálunk eszik és egyelöre semmi ötletem sincs, neki mit adjak. A különbözö zödlség- illetve gombapörköltek illetve szója, tofu most nem jöhetnek szóba, azok nemrég voltak, mást keresnék.

Nem kell hasonlítania a pörköltre, csah olyasmi legyen, amihet illik a nokedli.

(És a nokedli vegán módon készült, ez nem probléma)


Mindenkinek elöre köszönöm, ha segít ötletekkel.



2020. ápr. 28. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

A többiek jó ötleteket adtak :)

Annyit még hozzátennék,hogy ha használsz az ételhez olajat/zsiradékot is, akkor az növényi legyen. Tehát ne vajjal vagy zsírral csináld, hanem olajjal vagy kókuszzsírral. Ezt csak azért tettem hozzá, mert vannak olyanok is, akkik jószándékuak, mint te is, csak erről egy kis figyelmetlenségből megfeledkeznek :)

2020. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a figyelmeztetést, igazad van, sokan nem gondolnak ilyenre. Én ugyan tudtam elötte is, de jobb, ha újra felhívod rá a figyelmet!
2020. ápr. 30. 09:47
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: nem tudom, ki pontozott le, nem én voltam. Nagyon remélem, aki tette, annak ennyi az egész öröme életében! Te meg ne mérgelödj emiatt!
2020. ápr. 30. 13:01
 14/15 anonim ***** válasza:
Mit főztél végül?
2020. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Lecsót, de nem szabályosan, hanem még spárgát és gombát is pirítottam hozzá, és összekevertem - egy érdekes zöldséges ragu lett belöle, kifejezetten tetszett a többieknek is.


Mindenkinek még egyszer köszönöm a segítséget!

2020. máj. 2. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!