Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megsüthetem a csirkecombot...

Megsüthetem a csirkecombot fagyottan?

Figyelt kérdés

Reggel vettem csak ki a fagyasztóból, olyan 3 órát tudom kint hagyni szobahőmérsékleten. Ha utána teszem be a sütőbe, úgy jó lesz? Mennyi idő alatt fog megsülni?

(Hat alsócomb.)


2019. júl. 7. 09:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%

"Nekem tiszta a fagyasztóm, de érzem a különbséget. Erre mit lépsz nagyokos?"


1. A tiszta elég tág fogalom, sokan tisztának tartják a hütöt, mégis állítják, hogy van "hütöszag2 - ez pedig egyértelmüen a nem megfelelö takarított hütöre, vagy nem megfelelöen csomagolt/fagyasztott élelmiszerekre utal.

2. A nem rendesen fagyasztott kajának lehet mellékíze, föleg, ha többzsör/sokszor használt zacskóban vagy dobozban tették be a fagyasztóba és onnan kap szagot.

3. De ennél még sokkal több esélye van, hogy egyszerüen tudod, hogy fagyasztott és ezért "érzed" rajta. Az ilyen emberek gyakorlatilag nem veszik észre. hogy fagyasztott volt, ha nem tudják.


Volt elég sok ilyen kísérlet, ahol (szabályosan) fagyasztott, illetve friss alapanyagokból készítettek azonos módon ételeket, és nem volt olyan ember, aki meg tudta volna mondani, melyik melyik. Azt tudták, hogy az egyik friss, a másik fagyasztott, ennek ellenére nem tudtak különbséget tenni. A résztvevök közt sok szakember is volt, olyanok is, akik állították, hogy a fagyasztottat mindenki ki tudja érezni, stb.

2019. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#12 Köszönöm a feltételezést, hogy a tiszta nálam nem tiszta. Kérlek ne magadból indulj ki. Zacskót sem használok többször, sôt mûanyag dobozban sem fagyasztok.

A kérdezô kérdezett, én válaszoltam, hogy én érzem a különbséget. Te nem. Ennyi.

2019. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
En mar sutottem igy, es erzem a kulonbseget. Mas az allaga. Ennyi.
2019. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

Ja és #12 az állagnak mi köze van egyébként a hütöszaghoz és a zacskókhoz? Mint írtam más lesz az állaga, de te egybôl rerepültél a tisztaságra.

#5 és #13 voltam.

2019. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Más volt az állaga, de az ízét nem éreztem másnak. Köszi a segítséget.
2019. aug. 2. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!