Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készülhetett ez a babfőze...

Hogy készülhetett ez a babfőzelék? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


A párom küldte a képet, hogy ma ezt ette ebédre a munkahelyén, és nagyon ízlett neki, náluk is hasonlóan készítik a babot (ő nem magyar). Kérdeztem, milyen név volt kint az étel előtt, elvileg fejtett babfőzelék, de én azt nem ilyennek ismerem. Nálunk mindig tejföllel készült, és ilyen barnás-bézses színe volt - nem tudom jobban elmondani, úgyis tudjátok, miről beszélek :)

Vajon annyi lehet a különbség, hogy ebben kicsit több a paprika? Kérdeztem azt is, hogy érzett-e benne paradicsomot, azt mondta, nem igazán, hát nem tudom...


Gondoltam megérdeklődöm itt, hátha valaki szintén ilyesmit készít, nem a "klasszik" babfőzeléket, krumplifőzelékből is láttam már pirosat :)


2019. jún. 27. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás rántással készült az biztos. Amennyiben nem tejfölös, akkor a paprika "kevésbé minőségi", aminek nincs igazán szép színe.
2019. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, mentek a zöldek!

Paprikás rántással fogom készíteni, aztán meglátjuk, mi sül ki (vagy fő) belőle :)

2019. jún. 28. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!