Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fogalmam sincs, mit fözzek...

Fogalmam sincs, mit fözzek ma, ami húsmentes és gyorsan megvan. Ti mit föztök ma?

Figyelt kérdés

Ma kevés idöm van fözni, ezen kívül valami hús nélküli ételt szeretnék. A szokással ellentétben semmi ötletem sincs, segítsen valaki! AZ is elég, ha leírjátok, ti mit föztök ilyen feltételek mellett.

Köszönöm elöre is.


2019. máj. 14. 07:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt próbálom ma ki. [link]
2019. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Krumplis teszta

Sajtos tejfolos teszta

2019. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Cukkini fasírtot sütök ma, de még nem döntöttem el, hogy valamilyen főzelék lesz mellé, vagy petrezselymes újburgonya.
2019. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Spenót bundás kenyérrel gyorsan elkészül.
2019. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
ma 08:02-es: ha nem vagy képes a kérdésre válaszolni, akkor miért írsz egyáltalán? A többiek képesek voltak felfogni a kérdést, te láthatólag nem!
2019. máj. 14. 08:23
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, kaptam pár jó ötletet!
2019. máj. 14. 08:24
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Felteszel egy rizst főni. Másik serpenyőben valamilyen zöldséges, szòszos dolgot összeütsz. Fél óra max.

Vagy vöröslencséből csinálsz egy bolognai alapot+főzöl ki mellé tésztát. Ez sem több fél óránál, a vörös lencse hamarabb megvan, mint a sima.

Esetleg veszel mirelit pizzalapot, megkened, megpakolod és betolod a sütőbe. Elkészìtés 10 perc+sütés..

Zoldsegfasirt is jó ötlet szerintem. Hozzá rizs, vagy kumplipüré(akár por, ha nincs időd)

2019. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

- Rántott karfiol, cukkini (akármi) sült krumplival, paradicsom szósszal, petrezselymes rizzsel, rizi-bizivel

- Palacsinta túróval, vagy lekvárral, akármivel

- Kelkáposzta főzelék tükör tojással


Ma fejtett bablevest akarok (kb. 40 perc) és utána jön valami rántott cucc. A petrezselymes krumpli vagy petrezselymes rizs is jó ötlet

2019. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem már érik egy sajtos rizskrokett, nagyon régóta nem főztem már.


Ma héveknédli lesz, amit a párom csak káposztás buktának hív.

2019. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Paprikás krumpli.

Valamikor lemértem, a krumpli pucolással együtt 20 perc!

2019. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!