Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért van az hogy a főzés a...

Miért van az hogy a főzés a legfárasztóbb?

Figyelt kérdés
Semmi melóban nem tudok úgy lefáradni mint a főzésben. Ha egész nap takarítok, fát vágok, vagy túrázom akármi is, nem fáraók el annyira mint 1 óra főzésben. Utána muszáj lepihennem annyira kimerülök.Pedig igaz nem a kedvenc idő tőltésem, de nem is útálom annyira csinálni. Ja és a konyha olyan utána mint ahol bomba robbant..Más is van így vele?
2019. márc. 30. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdő vagy főzésben, vagy még nem igazán gyakorlott(pl a bomba robbant miatt), akkor az erős koncentrációtól, stressztől fárad el az agyad, hogy nem akarod elrontani a kaját. Tehát a fizika munkát jobban bírod, mint az agyi kimerültséget.
2019. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok kezdő. Kb 13 éves korom óta mozgolódok a konyhában, ami már 18 éve volt. Az utóbbi pár évben van ez így. De az igaz hogy nagyon jót akarok készíteni mindíg,ami azért általában sikerül is.
2019. márc. 30. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor szimplán rástresszelsz. :)
2019. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, mert utána eszel is belőle? :)

Amúgy nekem is durva a konyha utána, sima salátakészítés után minden tele van mindennel.

2019. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra érthetetlen, mert én pont a főzésnél frissülök fel. Folyamatosan pakolom el a dolgokat, rakom be a mosogatógép be. A végén az eredmény pedig magáé beszél,mert mindenki szívesen fogyasztja el.
2019. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valakinek azért lehet megterhelőbb mert egyszerre kell fizikai részét is végezned és egyszerre szellemileg is figyelni hogy minden oké-e mi milyen állapotban van a főzési folyamatban. van akit jobban lefáraszt több dologra odafigyelés, nekem is volt hogy egy fél órás chilis babnál is azt éreztem a végére hogy végre már hogy kész van, mennyit kellett vele tökölni (nem vagyok nagy főzős férfiként)
2019. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, szegény bányászok is annak örülnek, hogy legább nem főzniük kell egy pörköltet...
2019. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenném hogy kemény fizikai munkát végzek. Úgyhogy ez nálam nem tálat. Egyébként anyukám azt mondta, azért van ez mert kreatív "szakács" vagyok.
2019. máj. 9. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!