Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen munka...

Szerintetek milyen munka illene hozzám? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek írni (szerintem tudok is(nem beképzeltség)) és néha a barátnőimmel szoktunk forgatni rövidfilmeket, amiben mi szerepelünk. Egyértelműen humán beállítottságú vagyok, szóval az olyan munkák, mint pl.: mérnök nálam szóba sem jöhetnek. Esetleg bulinak tűnik hobbiból cukrászkodni is. Ha tudnátok mondani valami olyan munkát, amit ezek alapján élvezhetnék, akkor kérlek írjátok meg. Még van időm ezen gondolkodni,de a faktok miatt jó lenne, ha tudnám, mi szeretnék lenni. Nem akarok az utolsó pillanatokban kapkodni.


Esetleg, ha valami olyan oldalt tudtok, ami ezekkel foglalkozik/tudna nekem segíteni, azt is megköszönném. :)


Előre is köszönöm a válaszokat. :) :) :) :) :) :) :) :)



2016. jún. 18. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Író, újságíró, fordító.

Ha tényleg érdekel a média/filmkészítés stb.: riporter, színész, vágó, rendező...

Vagy a már említett cukrász.

2016. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előttem szólót nem akarom ismételni,de szerintem is ezek,plusz kritikus,ha pedig szeretsz szerepelni akkor a médiához valamilyen szinten kötődő szakma,de ha lehet ne a kullisszák mögötti feladatokat vállald,természetesen ez csak abban az esetben áll ha inkább szerepelni az előtérben lenni szeretsz!
2016. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. jún. 19. 22:56
 4/4 anonim válasza:
2016. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!